Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Złapano 3 nietrzeźwych kierowców

Kierujący Fordem Mondeo w miniony piątek, 19 czerwca w Drzonku jechał z prędkością 105 km/h przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Kierujący Oplem Vectra w sobotę, 20 czerwca w Mełpinie nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Natomiast wczoraj, 21 czerwca kierujący pojazdem marki Daewoo Matiz wjechał na skrzyżowanie, gdy sygnalizator nadawał czerwone światło.

Jak się okazało sprawcy tych „drogowych wykroczeń” byli też nietrzeźwi, a kierujący Oplem i Matizem mają również wydane przez sąd zakazy prowadzenia pojazdów. Ponadto Opel nie posiada aktualnych badań technicznych ani też aktualnego ubezpieczenia OC.

19 czerwca br. o godz. 15.20 policjanci Referatu Ruchu Drogowego pełniący służbę nieoznakowaną skodą w Drzonku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fordem Mondeo, który jechał z prędkością 105 km/h przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Jak się okazało 44 – letni mieszkaniec Wrocławia prowadził też auto w stanie nietrzeźwości. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a pojazd zabezpieczyła pomoc drogowa.

20 czerwca br. o godz. 01.10 policjanci – dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych w Dolsku pełniąc służbę w Mełpinie zauważyli jadący tzw. „wężykiem” samochód marki Opel Vectra. Kierowca auta najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zwiększając prędkość zaczął uciekać w kierunku Lubiatowa. Policjanci udali się w pościg za pojazdem, który po przejechaniu około 1 kilometra zatrzymał się w krzakach na poboczu. Z auta wybiegł mężczyzna, którego policjanci zatrzymali po krótkim pościgu. Jak się okazało kierowca, 34 – letni mieszkaniec gminy Poniec był nietrzeźwy, a ponadto pojazd, którym kierował nie posiada aktualnych badań technicznych ani też aktualnego ubezpieczenia OC. Jednak to nie wszystko. Policjanci ustalili także, iż 34 – letni kierowca ma wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

21 czerwca br. o godz. 05.40 policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Śremie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Daewoo Matiz, który wjechał na skrzyżowanie, gdy sygnalizator nadawał światło czerwone. Kierujący autem 24 – letni mieszkaniec Kórnika był też nietrzeźwy i posiada zakaz prowadzenia pojazdów.

Obecnie w wyżej wymienionych sprawach prowadzimy postępowania.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun