Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Dbali o bezpieczeństwo na trasie wyścigu w Dolsku

6 czerwca br. po raz kolejny zabezpieczaliśmy trasę kolarskiego wyścigu, tym razem w gminie Dolsk. Do naszych obowiązków ponownie należał także pilotaż kolarzy, z którymi przejechaliśmy dziewięć rund trasą: Dolsk – Trąbinek – Ostrowieczko – Dolsk.

Tym razem na trasie wyścigu również było bezpiecznie i kolarze mogli skupić się na sportowych zmaganiach.

O godz. 14.00 na placu przy OSP w Dolsku odbyła się odprawa dla funkcjonariuszy biorących udział w zabezpieczeniu wyścigu. Obok śremskich policjantów z ruchu drogowego i prewencji uczestniczyli w niej żołnierze, którzy pomagali nam w zabezpieczeniu trasy wyścigu. Odprawę poprowadził dowodzący działaniami asp. szt. Zbigniew Broniarz Kierownik Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Następnie mundurowi udali się na wyznaczone odcinki. O godz. 16.00 całkowicie zamknęliśmy trasę: Dolsk – Trąbinek – Ostrowieczko – Dolsk.

Ponownie do naszych obowiązków należał pilotaż zawodników. Kolarzy oznakowanym radiowozem poprowadził dowodzący działaniami asp. szt. Zbigniew Broniarz wspierany przez kom. Ewę Kasińską rzecznika śremskiej Policji. W sumie wraz z kolarzami dziewięć razy pokonaliśmy trasę: Dolsk – Trąbinek – Ostrowieczko – Dolsk.

Dziękujemy żołnierzom ze śremskiej Jednostki Wojskowej za pomoc w zabezpieczeniu trasy.

Przypominamy, że dziś i jutro ciąg dalszy Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym. O utrudnieniach w ruchu drogowym piszemy na naszej stronie internetowej w artykule z dnia 23.06.2009r. pt. „UWAGA!!! BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM!!!”.

Źródło: Informacja prasowa KPP w Śremie


Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun