Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Fotorelacje, Sport, Wydarzenia » Węgier Attila ponownie zwycięzył!

mms_2Attila ponownie mistrzem!

Tegoroczne Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie 0-700 szczęśliwie dobiegły końca. O pechu może mówić tylko kilku zawodników, który silniki odmówiły posłuszeństwa. Na śremskim akwenie – podobnie jak w ubiegłym roku – w mistrzowskiej klasie królował Attila Havas, Węgier jeżdżący w austriackim teamie. Na drugim miejscu uplasował się Włoch Tiziano Trobmetta, a jako trzeci zawody ukończył jedyny startujący w klasie 0-700 Polak – Tadeusz Haręza. Dekoracja zawodników odbędzie się o godz. 17.00 na śremskim rynku.

Końcowa klasyfikacja zawodników:

W klasie T-550:
I miejsce- Aneta Nogaj („Baszta Żnin”)
II miejsce- Krzysztof Śniadecki („Baszta Żnin”)
III miejsce- Leszek Glogier („Morski Klub Sportowy”)

W klasie juniorskiej JT-250:
I miejsce- Daria Przybył („WKS Zegrze”)
II miejsce- Maciej Wojewódzki („WKS Zegrze”)
III miejsce- Mateusz Dankowski z („WKS Zegrze”)

W klasie S-550:
I miejscu- Lechosław Rybarczyk („Posnania”)
II miejsce- Andrzej Lisy („PKM LOK”)
III miejsce- Łukasz Ciołek („WKS Zegrze”)

W klasie T-400:
I miejsce- Marcin Mucha („Posnania”)
II miejsce- Adrian Maniewski („Ślizg Szczecin”)
III miejsce- Piotr Zdzieszyński („WKS Zegrze”)

[nggallery id=49]

Niedzielne biegi rozpoczęte…

O godzinie 12.30 rozpoczęły się biegi finałowe.

W klasie O-700 w biegu trzecim klasyfikacja zawodników wygląda następująco:
I miejsce- Tiziano Trombetta (Włochy)
II miejsce- Attila Havas (Austria)
III miejsce- Tadeusz Haręza (Polska)

Po biegu trzecim sytuacja jest następująca:
I miejsce- Attila Havas (Austria)
II miejsce- Tiziano Trombetta (Włochy)
III miejsce- Tadeusz Haręza (Polska)

Klasyfikacja zawodników w 2-giej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie T-550 w biegu trzecim:
I miejsce- Leszek Glogier („Morski Klub Sportowy”)
II miejsce- Krzysztof Śniadecki („Baszta Żnin”)
III miejsce- Michał Gembiak („Posnania)

Klasyfikacja zawodników w 2-giej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie T-550 po biegu trzecim:
I miejsce- Aneta Nogaj („Baszta Żnin”)
II miejsce- Krzysztof Śniadecki („Baszta Żnin”)
III miejsce- Leszek Glogier („Morski Klub Sportowy”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie JT-250 w biegu drugim:
I miejsce- Daria Przybył („WKS Zegrze”)
II miejsce- Maciej Wojewódzki („WKS Zegrze”)
III miejsce- Mateusz Dankowski („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie JT-250 po biegu drugim:
I miejsce- Daria Przybył („WKS Zegrze”)
II miejsce- Maciej Wojewódzki („WKS Zegrze”)
III miejsce- Maksymilian Lewandowski („Ślizg Szczecin”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie S-550 w biegu drugim:
I miejsce- Andrzej Lisy („PKM LOK”)
II miejsce- Lechosław Rybarczyk („Posnania”)
III miejsce- Łukasz Ciołek („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie S-550 po biegu drugim:
I miejscu- Lechosław Rybarczyk („Posnania”)
II miejsce- Andrzej Lisy („PKM LOK”)
III miejsce- Łukasz Ciołek („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie T-400 w biegu drugim:

I miejsce- Marcin Mucha („Posnania”)
II miejsce- Adrian Maniewski („Ślizg Szczecin”)
III miejsce- Piotr Zdzieszyński („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie T-400 po biegu drugim:
I miejsce- Marcin Mucha („Posnania”)
II miejsce- Adrian Maniewski („Ślizg Szczecin”)
III miejsce- Piotr Zdzieszyński („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie JT-250 w biegu trzecim:
I miejsce- Daria Przybył („WKS Zegrze”)
II miejsce- Mateusz Dankowski („WKS Zegrze”)
III miejsce- Maciej Wojewódzki („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie JT-250 po biegu trzecim:
I miejsce- Daria Przybył („WKS Zegrze”)
II miejsce- Maciej Wojewódzki („WKS Zegrze”)
III miejsce- Mateusz Dankowski („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie S-550 w biegu trzecim:
I miejsce- Lechosław Rybarczyk („Posnania”)
II miejsce- Andrzej Lisy („PKM LOK”)
III miejsce- Łukasz Ciołek („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie S-550 po biegu trzecim:
I miejsce- Lechosław Rybarczyk („Posnania”)
II miejsce- Andrzej Lisy („PKM LOK”)
III miejsce- Łukasz Ciołek („WKS Zegrze”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie T-400 w biegu trzecim:
I miejsce- Marcin Mucha („Posnania”)
II miejsce- Marcin Szymczyk („Baszta Żnin”)
III miejsce- Adrian Maniewski („Ślizg Szczecin”)

Klasyfikacja zawodników w 3-ciej eliminacji Mistrzostw Polski w klasie T-400 po biegu trzecim:
I miejsce- Marcin Mucha („Posnania”)
II miejsce- Adrian Maniewski („Ślizg Szczecin”)
III miejsce- Piotr Zdzieszyński („WKS Zegrze”)

Źródło: Starostwo Powiatowe w Śremie (ktoś się doczepił że takowe brakuje, niestety nie przedstawił się imieniem i nazwiskiem i pozostawił lipnego maila)

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun