Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Dbali o bezpieczeństwo podczas Motorowodnych Mistrzostw Świata

Przez dwa dni, 27 i 28 czerwca br., śremscy policjanci wspierani przez  funkcjonariuszy z Komisariatu Wodnego i Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu dbali o bezpieczeństwo podczas Motorowodnych Mistrzostw Świata i Dni Ziemi Dolskiej.


Odprawy dla mundurowych kierowanych w rejon śremskiego akwenu  i udających się do Dolska przeprowadzał dowodzący działaniami asp. Mariusz Andrzejczak Kierownik Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Na terenach, które objęliśmy szczególnym nadzorem było bezpiecznie. Śremianie i goście miło spędzali czas nad Jeziorem Grzymysławskim, gdzie obok sportowych zmagań na wodzie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji na terenie plaży i w jej rejonie. Nie odnotowaliśmy także poważniejszych zdarzeń na Dniach Ziemi Dolskiej.

To był dla nas pracowity weekend. Obok zabezpieczania wymienionych przedsięwzięć w sobotę i niedzielę w dalszym ciągu dbaliśmy o bezpieczeństwo podczas kolejnych dni Mistrzostw Świata w Kolarstwie Szosowym.

Info/Foto:  KP Policji w Śremie

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun