Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Ciekawostki, Śrem » Firma Dutron wyróżniona certyfikatem Excellent Quality Organization

W poniedziałek, 29 czerwca br. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz Starosta Śremski Tadeusz Waczyński uczestniczyli w ceremonii wręczenia nagrody „Excellent Quality Organization” firmie Dutron ze Śremu.

dutron

Od lewej Burmistrz A.Lewandowski, Starosta T.Waczyński oraz Ralph van Beusekom, Dyrektor Generalny firmy Dutron

bureauBureau Veritas jest międzynarodową grupą założoną w 1828 r., której kluczową działalnością jest potwierdzanie zgodności z międzynarodowymi i krajowymi wymaganiami w obszarach jakości, bezpieczeństwa, środowiska i odpowiedzialności społecznej poprzez oferowanie w tych obszarach rozwiązań dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, grup międzynarodowych oraz organizacji rządowych. Działając w 140 krajach i ponad 700 biurach i laboratoriach, Grupa świadczy usługi dla ponad 200 000 klientów na świecie.

Grupa Bureau Veritas corocznie przyznaje nagrodę organizacją, które w jakości oraz bezpieczeństwie i higienie pracy przewyższają inne przedsiębiorstwa certyfikowane z normą ISO 9001.

Ralph van Beusekom, Dyrektor Generalny firmy Dutron, jest bardzo zadowolony z tego osiągnięcia: “Od dnia, w którym rozpoczęliśmy prowadzenie działalności gospodarczej, t. j. już od ponad 20 lat, jakość i zarządzanie jakością były dla nas najważniejsze. Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO 9001:2000. Nasze ciągłe wysiłki, wkładane w doskonalenie jakości pracy, wykonywanej przez nas na rzecz naszych klientów, leżą u podstawy naszych działań. Fakt,
że zostaliśmy wybrani przez Bureau Veritas Certification Polska godnymi tytułu “Excellent Quality Organization”, jest potwierdzeniem doskonałości tych działań oraz głębokim ukłonem, skierowanym w stronę naszych 600 pracowników, dzięki którym stało się to możliwe.”

Przedsiębiorstwo Dutron od 20 lat działa w Śremie, a jej głównymi specjalizacjami jest w montażu elementów technicznych dla branży samochodowej, telekomunikacyjnej oraz AGD.

Firma Dutron jest czwartą w Polsce, która uzyskała certyfikat Excellent Quality Organization.

  • City Bank Handlowy w Warszawie S.A.,
  • Citroen Polska Sp. z o.o., Browar Leżajsk,
  • Heineken Grupa Żywiec S.A,
  • Dutron Śrem Sp. z o.o.

dutron_iso_certification

Tagi:

komentarze

  1. jj pisze:

    a jej głównymi specjalizacjami jest montaż elementów technicznych dla branży samochodowejo raz dreczenie i niegodne traktowanie pracownikow

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun