Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Śrem » Wakacje okresem remontów w placówkach oświatowych

wakacje_remonty

sp4_w_sremiePodczas wakacji, gdy dzieci opuszczą szkoły, przedszkola, przeprowadzonych zostanie wiele modernizacji w budynkach.

Termomodernizacji finansowanej z budżetu gminy Śrem ulegną Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie oraz Szkoła Podstawowa w Pyszącej.

Remonty finansowane przez Gminę Śrem przy dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji Narodowej to m. in.: remont ścian i sufitów, wymiana drzwi do sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 4 w Śremie, zabudowa grzejników w korytarzach, remont ścian w korytarzach w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej sp_w_bodzyniewiew Gimnazjum nr 2 w Śremie oraz naprawa parkietu w jednej sali w Przedszkolu nr 5 w Śremie.

Drobne remonty ze środków własnych odbędą się w Przedszkolu nr 2, Przedszkolu nr 3, Przedszkolu nr 7 (malowanie ścian), Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie (drobne naprawy w salach lekcyjnych), Szkole Podstawowej w Bodzyniewie, Szkole Podstawowej w Krzyżanowie (naprawa dachu), Szkole Podstawowej w Wyrzece, Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie (malowanie ścian i naprawa dachu), Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie, Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie (malowanie klas, wymiana okien), Gimnazjum nr 1 w Śremie (malowanie w obiekcie sportowym, malowanie sal lekcyjnych, drzwiprzedszkole_nr3 wewnętrznych).

Remonty są prowadzone po to, aby szkoły były dla uczniów bezpieczne i przyjazne.

Opracowano dla portalu www.srem.org.pl na podstawie danych zamieszczonych na stronie internetowej UM w Śremie. Autor Piotr Szalony (KrejZii)

[poll id="3"]

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun