Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Prowadził mimo sądowego zakazu

12 lipca br. około godz. 9.05 w Zbrudzewie policjant ruchu drogowego ujawnił, że  kierujący Volkswagenem T4 mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego /województwo lubelskie/ przekroczył dozwoloną prędkość, ma zakaz prowadzenia pojazdów oraz nie ma zapiętych pasów.

26 – letni mężczyzna jechał z prędkością 95 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h i nie miał zapiętych pasów. Podczas sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się także, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów  wydany przez sąd.

VW został zabezpieczony przez pomoc drogową, a jego kierowca został przewieziony do śremskiej Komendy. Zatrzymaliśmy mu prawo jazdy kat. A B C E. Ponadto został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz przesłuchany w charakterze podejrzanego w związku z naruszeniem zakazu sądowego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Obecnie prowadzimy postępowanie w tej sprawie.
Źródło: Informacja prasowa KPP w Śremie

komentarze

  1. mariusz pisze:

    Dobry ten artykul,ci dziennikarze sa coraz lepsi ,skoro gosc mial zakaz prowadzenia wydany przez sad to jak mogli mu zabrac prawo jazdy.chyba ze mamy w sremie nowe prawo.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun