Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Wydarzenia » Otwarcie kawiarenki Choco Cafe „Pod Manekinem”

otwarcie_kawiarenki_pssW dniu  13 lipca br. do Śremu zawitał z wizytą ambasador Królestwa Belgii- Jan Luykx wraz z małżonką,  Raką Singh oraz Nicolasem Neve de Mevergnies- Attaché Ekonomicznym i Handlowym Biura Regionu Brukseli Stolicy. W pierwszej części wizyty w Śremie delegacja z Belgii spotkała się w ratuszu z Burmistrzem Śremu Adamem Lewandowskim, Prof. Jerzym Langerem – UAM, oraz przedstawicielami lokalnych mediów.

Burmistrz zaprezentował uczestnikom spotkania walory naszego miasta, mówił o  planach i inwestycjach, a także o doskonale prosperujących przedsiębiorstwach zlokalizowanych na terenie gminy Śrem. Profesor Langer opowiadał o swojej pracy badawczej w Pracowni Fizykochemii Materiałów i Nanotechnologii mieszczącej się w filii poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Śremie.

W drugiej części wizyty w Śremie było uroczyste otwarcie kawiarenki Choco Cafe „Pod Manekinem”, w galerii Handlowej PSS przy ulicy 1 Maja, gdzie można zakupić słynne ręcznie produkowane belgijskie czekoladki. To niecodzienne wydarzenie uświetnił pokaz mody znanej projektantki- Natalii Jaroszewskiej.

[nggallery id=52]

9 komentarze

 1. Madzia007 pisze:

  Wie Ktoś może ile te czekoladki kosztują????? Bo jeżeli tyle co ich sukienki to ja im dziękuje….

 2. MkoL88 pisze:

  2 zł sztuka… Ale ponoć bardzo dobre

 3. czyteniczka pisze:

  czekoladki są naprawdę dobre i warto spróbować, poza tym kawa też jest smaczna i jest duży wybór, a do tego wszystkiego przytulne wnętrze:]
  po za tym to prawdziwa czekolada a nie podróba goplany;)

  edit// poprawione literówki

 4. SM ALA pisze:

  To prawda (Madziu), niektóre sukienki w Salonie Studia Mody ALA nie są tanie – to te wyjątkowe, najwyższych lotów, z „czerwonego dywanu”, propozycje czołowych polskich projektantek, które są dostępne wyłącznie tutaj, w Śremie, a podobne – w atelier projektantek. Należy życzyć każdej z Pań, aby mogła nie tylko podziwiać ich piękno, ale także pewnego dnia zabłysnąć w takiej kreacji!
  Czekoladki, produkowane ręcznie w pełni z surowców naturalnych, bardzo smaczne i bardzo różnorodne, pochodzą wprost z Brukseli i są równie wyjątkowe, bo dosłownie z „królewskiego stołu” – ich wytwórca, firma MARY, jest licencjonowanym dostawcą belgijskiego dworu królewskiego! Dostępne również wyłącznie w Śremie, w luksusowej kawiarni Choco Cafe Pod Manekinem w Galerii Handlowej – wraz z doskonałą kawą i atrakcyjnymi deserami (wszystko w bardzo przystępnych cenach).
  W obu przypadkach to najwyższa jakość, na światowym wręcz poziomie.
  U nas – w Śremie.

 5. marcycha pisze:

  Nie Polecam Tej Kawiarni!

  • Gość pisze:

   Marycha i dipsi dlaczego nie polecacie tej kawiarni? Napisać „nie polecam” potrafi każdy, kto trolluje w internecie. Czytam, że nie ale zupełnie nie wiem dlaczego. Nie bo nie? Dajcie jakiś konkret.

   Dodam, że jestem tam gościem od czasu do czasu (ponieważ nie pochodzę ze Śremu) i jestem bardzo zadowolona. A takiej śmietany do latte nie uraczycie nigdzie w całym Poznaniu!! Nie wspomnę już o czekoladkach, które faktycznie są z królewskiego stołu.

   Jak ktoś chce miło spędzić czas z obsługą, która wie co robi i nie jest namolna, to serdecznie polecam. Przyjdź, sprawdż a później oceń.

 6. dipsi pisze:

  Również tej kawiarni nie polecam !!!

 7. tme pisze:

  No co wy? Jest super!
  Kawy nie znajdziesz lepszej.

 8. „Marcycha” i „dipsi”, pewnie źle czujecie się jeszcze w eleganckim, wysmakowanym wnętrzu z miłą atmosferą i profesjonalną obsługą. Jak już będziecie doceniać komfort i ekskluzywny charakter kawiarni, wraz z jej doskonałą, unikatową ofertą – zapraszamy, bo warto.
  W czasie otwarcia Choco Cafe Pod Manekinem zaliczona została do najlepszych przez Pana Ambasadora Belgii, a później także innych zagranicznych gości.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun