Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Posterunek w Jarosławkach

14 lipca br. nadkom. Piotr Leciejewski Komendant Powiatowy Policji w Śremie oraz podinsp. Paweł Wawrzyniak p. o. I Z-cy Komendanta spotkali się z policjantami z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy pełnią służbę w Ośrodku Wypoczynkowym w Jarosławkach. W związku z prowadzeniem działań  prewencyjnych pn. „Zabezpieczenie Sezonu Letniego 2009r.” funkcjonariusze ci są przydzieleni jako tzw. siły wsparcia służby patrolowej ze względu na atrakcyjność turystyczną tego miejsca.

W analogicznym okresie roku ubiegłego również był Posterunek w Jarosławkach. Zaobserwowaliśmy wówczas wymierne efekty jego funkcjonowania. Było mniej zdarzeń, mniej zgłoszeń i wypoczywający oraz pracujący w ośrodku czuli się bezpieczniej. Dlatego w tym roku również zwróciliśmy się do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu o przydzielenie wsparcia.

Odprawa z Komendantami odbyła się w Rewirze Dzielnicowych w Książu Wlkp. Uczestniczył w niej także st. asp. Ireneusz Wojtkowski Kierownik miejscowego rewiru, który jest bezpośrednim przełożonym policjantów pełniących służbę w Jarosławkach.

Podczas odprawy przeprowadzono wnikliwą analizę zaistniałych na terenie ośrodka zdarzeń i przypomniano policjantom główne zadania, które powinny być realizowane w trakcie służby.

Poniżej zdjęcie kierownictwa jednostki z policjantami, którzy do 31 sierpnia br. będą pełnili służbę w Jarosławkach.

jarosawki_14_lipca

Źródło: Informacja prasowa KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun