Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Powiat Śremski » Plany remontów dróg przez Gminę Śrem

planowane_remonty_drogOd pewnego czasu remontowana jest ulica Przemysłowa (odcinek od poprzedniego remontu do skrzyżowania z ulicą Zamenhofa. Ulica ta będzie miała kanalizację deszczową oraz odporniejszą nawierzchnię. Przygotowywany jest przetarg na prace wokół ulicy z utworzeniem chodników przystosowanych dla niepełnosprawnych. Nową nawierzchnie otrzymają również ulice Norwida i Reymonta.

W budowie jest rondo przy moście oraz bulwary spacerowe z latarniami nad Jeziorem Grzymisławskim w Śremie.

Ogłoszony został przetarg na przebudowę ulicy 1 Maja (odcinek przy Galerii PSS). Budowa rozpocznie się po zakończeniu prac związanych z centralnym ogrzewaniem prowadzonych przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Urząd Miejski ma nadzieję, że nastąpi to w sierpniu. Stan drogi został już skrytykowany przez Polska The Times Głos Wielkopolski. Remontowana ma być również ulica Topolowa i Owocowa w Psarskiem.

Info/Foto: Piotr Szalony (KrejZii)

 1. angelsrem pisze:

  Dziwne, że miasto nie interesuje się stanem drogi prowadzącej do Sądu w Śremie… Ulica Franciszkańska to tragedia… Chyba już czas coś z tym zrobić…

 2. KrejZii pisze:

  Burmistrz wspominał podczas otwarcia promenady, że ul. Franciszkańska również będzie remontowana. Obecnie jeszcze ul. Poznańska poddana zostanie remontowi: kanalizacja, przełożenie kostki. W Śremie wiele dróg wymaga remontów. Niestety, nie wszystko da się od razu zrobić.

 3. MIESZKAŃCYulKRĘTEJ pisze:

  Witam wszystkich mam pytanko czy ktos zainteresuje sie stanem drogi ul. Krętej,przejechc jak jest mokro to wyczyn,a pieszo to masakra.Burmistrz mowi od 3 lat ze w tym roku bedzie remont bo jest w planach, ale tylko mowi i nic wiecej.To jak bedzie???????Mieszkańcy ulicy KRĘTEJ

 4. Pielęgniarka pisze:

  Bardzo cieszą wszystkie prace remontowe na terenie Śremu,ale-no właśnie!Mamy piękną promenadę,ale ktoś zapomniał o dojściu do niej z ulicy Mickiewicza/obok sanatorium i klasztorku,tzw ul.Promenada/Zapraszam wykonawcę deptaka na spacer wieczorową porą przez te dziury,trzeba połamanych nóg o i odszkodowań z tego tytułu,by w końcu się ktoś tym zajął- Ul.PROMENADA to dopiero MASAKRA!!!

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun