Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Potrącono 11-letnią rowerzystkę w Szymanowie. Foto!

1 sierpnia br. o godz. 12.15 policjanci podjęli czynności w związku ze zgłoszeniem o zdarzeniu drogowym w Szymanowie.

szymanowo_01082009rJak wstępnie ustalili funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zdarzenia, kierujący pojazdem marki VW Golf 26 – letni mieszkaniec gminy Brodnica jadąc z kierunku Manieczek wykonywał manewr wyprzedzania 11 – letniej rowerzystki, mieszkanki Poznania. Ta nagle, nie sygnalizując zamiaru wykonania manewru i nie upewniając się czy nie jest wyprzedzana przez inny pojazd skręciła rowerem w lewo i uderzyła w szybę VW Golfa.

Kierujący autem był trzeźwy, kierująca rowerem z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala w Śremie, a następnie do Szpitala w Poznaniu.

  1. KrejZii pisze:

    Kierowcy zamiast skupić się na drogę, patrzą na lewo i prawo, używają komórek itp. Tu pewnie nie zauważył sygnalizowania. Często kierowcy nie sygnalizują wyprzedzania rowerzysty, więc nie wiadomo czy rowerzysta jest wyprzedzany czy nie. Możliwe jest, że wina jest po stronie kierowcy. Kierowcy – więcej uwagi i ostrożności na drodze!

  2. mariusz pisze:

    no i jak zwykle kierowca zawinil,bzdura !!!!!!!!. ciekawe czy dziewczynka miala karte rowerowa,zapewne NIE .Ludzie gdybyscie sami potracili kogos to bylibyscie nadal po stronie rowerzysty.sami zadajcie sobie to pytanie.ludzie chodza po nocach bez odblaskow po pijanemu na rowerach jada,rodzice puszczaja 5 letnie dzieci do sklepow a te biegna przez jezdnie nie patrzac na nic,a wy za wszystko winicie kierowcow. obludni jestescie jezeli tak myslicie.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun