Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Śrem » Most 23 Stycznia zamknięty! Zmiany w komunikacji miejskiej.

most-23-styczniaOd poniedziałku, 10.08.2009, zostanie zamknięty dla samochodów Most 23 Stycznia z powodu wymiany rur gazowych. Pojazdy mogą poruszać się przez obwodnicę miasta.

Również w związku z budową ronda przy Moście 23 Stycznia zawiesza się kursowanie autobusów komunikacji miejskiej w części prawobrzeżnej Śremu od 10 sierpnia br. Przystankiem początkowym i końcowym będzie przystanek przy Klubie Garnizonowym. Godziny odjazdów nie ulegną zmianie. Prawdopodobnym terminem przywrócenia normalnego rozkładu jazdy podanym przez Urząd Miejski w Śremie jest 17 sierpień br.
przystanek

Fotografia/Autor: Piotr Szalony (KrejZii) (http://commons.wikimedia.org/)

[nggallery id=53]

Tagi:

8 komentarze

 1. KrejZii pisze:

  (red.) Na razie ruch przy budowie ronda odbywa się wahadłowo. Jeszcze można jechać przez most. Aczkolwiek z powodu ograniczonego ruchu tworzą się korki. Zalecam korzystanie z obwodnicy oraz omijanie ronda przy Jednostce Wojskowej.

 2. Spid8 pisze:

  Mam małe pytanko,po co stoi policjant na rondzie przy Jednostce Wojskowej z blankiecikiem w reku?? może lepij pokierowali by ruchem na obwodnicy,bo w godzinach szczytu nie idzie wjechać na obwodnice w kierunku Poznania.Korek ciągnie się aż do szkoly przy Odlewni Żeliwa!!Stoi sie od 30-50 min.Cały tranzyt puszczacie przez obwodnice,ale żaden tir nie jedzie z Leszna w kierunku Gostynia tylko na Poznań.Obwodnica wam się udala,ale ktoś zapomniał o dojeżdzie do niej i porządnym lewoskręcie!Wystarczy jeden tir i jest masakra!Proponował bym następne rondo na obwodnicy.W Zbrudzewie jest i zdaje świetnie egzamin.

 3. Jarek pisze:

  Popieram kolegę (Spid8) w 100%… Przydało by się drugie rondo na obwodnicy! bo wyjechać w kierunku Poznania jest masakra!! I to nie tylko w okresie budowania ronda przy moście „23 stycznia”!!! Pozdrawiam

 4. KrejZii pisze:

  (red.) Od wczoraj został przywrócony ruch dwukierunkowy. Jednakże podczas II etapu budowy ma zostać ponownie wprowadzony ruch wahadłowy na pewien czas. W związku z wymianą rurociągów termin zakończenia robót został przedłużony do października.

 5. free pisze:

  hmmm… jesteście po prostu śmieszni. dodajecie informacje jako komentarz i to jeszcze ze sporym opóźnieniem.

 6. Spid8 pisze:

  Free-jak jesteś taki bystry to dlaczego dopiero tyle dni po ukazaniu sie artykułu napisałeś swój komentarz?Jak miałeś informacje z pierwszej reki na temat ronda to mogłeś napisać wczesniej!Tym artykułem udowodniłeś właśnie że to ty jesteś troszeczke opózniony a nie my!!lub nie jesteś poprostu zmotoryzowanym Śremianinem.Pozdro!!

 7. free pisze:

  chyba to ty masz problemy ze zrozumieniem treści. Napisałem, ze informacja o otwarciu ruchu dwukierunkowego, została dodana po ponad 24 godzinach od czasu jego przywrócenia. A w dodatku informacja dodana przez ‘redaktora’ w formie komentarza. pozdrawiam :)

 8. KrejZii pisze:

  Ja jestem tylko autorem artykułu i zdjęć (nie odpowiadam za sprawy techniczne). W komentarzach dodaję swoje komentarze, dodatkowe spostrzeżenia na temat artykułu itp. Każdy może swoje spostrzeżenia dodać o każdej porze. Nie każdy „siedzi” non-stop w Internecie. Pozdrawiam.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun