Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Skradziono CB oraz komplet kół z alufelgami! FOTO!

grun1W miniony czwartek na parkingach przy ul. Grunwaldzkiej i ul. Chłapowskiego w Śremie nieznani sprawcy włamali się do dwóch samochodów. Złodzieje działali nocą. Ukradli radio samochodowe oraz radio „cb”, a także cztery kompletne koła z aluminiowymi felgami. Poszukujemy sprawców obu zdarzeń.
nissan_koa1

14 sierpnia o godz. 5.45 zostaliśmy powiadomieni przez mieszkańca Śremu o włamaniu się do jego auta pozostawionego na niestrzeżonym parkingu przy ul. Grunwaldzkiej. Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że do włamania doszło w nocy z 13 na 14 nissan_koa1sierpnia między godz. 22.30 a 5.20. Nieustalony dotąd sprawca wybił szybę w drzwiach kierowcy i dostając się do wnętrza pojazdu dokonał kradzieży radia samochodowego oraz „cb”. Łączna wartość strat poniesionych przez zgłaszającego to 800 zł.

W tym samym czasie, zostaliśmy poinformowani o kolejnym włamaniu. Tym razem celem złodziei stał się zaparkowany również na niestrzeżonym parkingu przy ul. Chłapowskiego samochód osobowy marki nissan almera. Nieustalony sprawca w nocy z 13 na 14 sierpnia między godz. 20.30 a 5.40 dokonał kradzieży czterech kompletnych kół z aluminiowymi felgami o wartości 2300 zł, pozostawiając auto na cegłach. Obecnie w obu sprawach prowadzimy dalsze czynności.

Źródło: INFO prasowe KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun