Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Podpalono BMW o wartości 28 tys zł!

Podpalenie samochodu. 20 sierpnia 2009 roku przy ul. Wojska Polskiego spłonęło BMW 320 o wartości ok. 28 000 zł. Spłonął również pojazd zaparkowany obok, Ford Focus o wartości ok. 15 000 zł. Dodatkowo uszkodzone zostały dwa inne samochody: mercedes i volkswagen caddy. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi śremska komenda powiatowa policji.

Informację przesłał Piotr Szalony (KrejZii)

6 komentarze

 1. free pisze:

  ladnie to tak opierac sie na informacji z tygodnika i nic nie wspomniec, w dodatku podpisywac krejzii?

 2. free pisze:

  dobrze, ale administator ma obowiazek to zweryfikowac

 3. KrejZii pisze:

  Informacje ukazują się w wielu źródłach. Może pojawić się również w TŚ. Informację przesłałem w czwartek, a TŚ ukazuje się w piątki. Ponadto często dane liczbowe weryfikuje się z różnymi źródłami. Często wiadomości zawierające tylko dane mogą być podobne. Wersja TŚ: http://srem.naszmiasto.pl/wydarzenia/1038615.html Może tylko ostatnie zdanie jest takie samo, ale to standardowa formuła. Pozdrawiam.

 4. free pisze:

  tak, tylko informacja ukazala sie m.in. w tygodniku w czwartek. Tylko tygodnik na swoich stronach podawal wartosc BMW ok 28tys zł. Wiec widac, ze zostalo to oparte na tym artykule, co wg prawa nalezy zaznaczyc.

 5. KrejZii pisze:

  Informacja ta nie pochodzi od TŚ. Została tylko zweryfikowana z tym art. Informacja została sklejona z różnych źródeł (nie tylko pisanych), w tym uściślenia z TŚ. Nie jest cytatem. Zawiera fakty podawane również przez inne źródła. Free zastanów się nad swoimi komentarzami, bo często się czepiasz, może masz osobiste powody, ale to zostaw dla siebie. Trudno żeby 4-liniowy artykuł różnił się znacznie od innych na ten sam temat. Skończ ten temat, może sam napisz artykuł do serwisu. Zapraszam i pozdrawiam.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun