Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Fotorelacje, Wydarzenia » Festyn „Pożegnania lata” – za nami. FOTOrelacja.

festyn_pozegnanie_lata

29 sierpnia br. na plaży miejskiej w Śremie odbył się ostatni w tym roku festyn sportowo-rekreacyjny „Pożegnanie lata” organizowany przez Śremski Sport i Urząd Miejski.

W ramach festynu rozegrano turnieje soccer beach i siatkówki plażowej. Zwycięzcy klasyfikacji generalnej ( wyniki z 3 kolejnych festynów ) otrzymali nagrody rzeczowe.  Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano gry i zabawy rekreacyjne, malowanie twarzy oraz dmuchane zjeżdżalnie.

Uczestnicy festynu mogli bezpłatnie skorzystać z badań lekarskich, takich jak – pomiar ciśnienia krwi, pomiar poziomu cukru oraz tkanki tłuszczowej.

Przejażdżki jachtem szkoleniowym po jeziorze cieszyły się jak zawsze dużą popularnością.

Publiczność zgromadzona na plaży miejskiej od godz. 17:00 mogła kibicować ratownikom z Poznania, Leszna, Dolska i Śremu rywalizującym w Mistrzostwach Ratownictwa Wodnego o Puchar Burmistrza Śremu oraz Memoriale Zenona Zygonia. I miejsce w kategorii do 19 lat zajął Paweł Tomczak, a w kategorii powyżej 19 lat Tomasz Malak. W Memoriale I miejsce w kat. do 19 lat zajął ratownik ze Śremu Michał Walczak.

[nggallery id=61]

Źródło: strona internetowa Śremskiego Sportu

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun