Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Okradli i pobili 20-latka w piwnicy. Zostali zatrzymani!

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Śremu, którzy w piwnicy bloku przy ulicy Okulickiego w Śremie pobili znanego im, nietrzeźwego 20 – letniego śremianina… A poszło o pieniądze.

Był piątek, 11 września br. O godz. 18.40 pokrzywdzony powiadomił oficera dyżurnego naszej Komendy o tym, że został pobity. Natychmiast na miejsce udali się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Mundurowi zatrzymali 18 – letniego mieszkańca Śremu i ujęli 16 – letniego śremianina. Już we wstępnej rozmowie z policjantami młodzi śremianie przyznali się do pobicia. Pokrzywdzony natomiast poinformował, że został zaczepiony przez znanych mu śremian, którzy chcieli od niego pieniędzy. Kiedy ich nie otrzymali zaciągnęli go do piwnicy i zaczęli uderzać po twarzy i głowie.

18 – latek został osadzony w śremskiej Komendzie do wyjaśnienia sprawy, a nieletniego 16 – latka z naszej jednostki odebrał ojciec.

Wczoraj, 12 września br. śremscy kryminalni prowadzili przesłuchania do tej sprawy. Zarówno nieletni jak i zatrzymany 18 – latek przyznali się do pobicia informując, że pokrzywdzony winien był im pieniądze.

Zarówno pokrzywdzony, jak i sprawcy są dobrze znani śremskiej Policji. Wszyscy byli wielokrotnie notowani jako nieletni sprawcy czynów karalnych.

Źródło: Informacja prasowa KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun