Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Ciekawostki, Śrem » Koniec budowy ronda tuż tuż.

kkoniec_bodowy_ronda_tuz_tuz
Po ponad trzymiesięcznej przebudowie skrzyżowania ulic Kilińskiego/Mickiewicza/Kolejowa widać już koniec. Oddanie do całkowitego użytku ronda nastąpi ok. 20 października. Drogowcom pozostało wylanie betonu na przyszłą drogę, następnie nawierzchnia będzie „schła” przez około tydzień. Na to zostanie nałożona masa bitumiczna.
Wykończone zostaną również chodniki, wysepki i teren wokół ronda. Obecnie zamknięte są wjazdy w ulice Mickiewicza i Kolejowa. Kierowcy jadący w kierunku ul. Kolejowej często korzystają z placu przy stacji benzynowej.
[slideshow id=69]
[nggallery id=69]
Info/Foto: Piotr Szalony (KrejZii)

komentarze

 1. Kamil pisze:

  Kto wymyśla te ronda?!

  Nie dość że budują ronda bez prawo skrętów (A miejsce na to mają), to gdy już robią prawo skręt to w najmniej odpowiednim miejscu!

  Przecież prawo skręt z Kilińskiego w Mickiewicza jest totalnie bez sensu, ponieważ jeżeli ktoś jedzie na Mickiewicza i wjeżdża na wcześniejsze rondo to zazwyczaj skręca w ulicę Powstańców Wielkopolskich i stamtąd wjeżdża na Mickiewicza, prawo skręt który by się najbardziej przydał to zjazd z ulicy Mickiewicza na Most, i ten zjazd już tam przecież był, wystarczyło go nie burzyć, a rondo przesunąć. A ten prawo skręt co zrobili to jest chyba tylko dla tych co jadą z Cmentarza na Mickiewicza, bo nie wiem kto jeszcze inny będzie jeździł tym prawo skrętem, gdyż jak już mówiłem chcąc pojechać na Mickiewicza i wjeżdżając na wcześniejsze rondo, większość z nas wybiera ulicę Powstańców Wlkp z której jedzie na Mickiewicza.

  Bezmyślność!

  A poza tym to kolejne rondo przydałoby się na drugim końcu obwodnicy. Z jednej strony zrobili i spełnia ono swoje zadanie, a z drugiej strony co?! Kasy zabrakło?!

  Pozdrawiam

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun