Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Fotorelacje, Wydarzenia » Rage Rock Festival. FOTOrelacja.

ragerockfestival_fotorelacjaRage Rock Festival – jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym mieście. Chociaż bardziej „masowe” gwiazdy takie jak Bajm czy Wilki zgromadziły więcej ludzi, ale Rage Rock był wyjątkowy, przyszli Ci, którzy lubią słuchać i bawić się przy tej muzyce. W większości byli to młodzi, ale przybyła również starsza publiczność (zapewne młoda duchem). Organizacyjnie koncert był udany – dobry dźwięk, oświetlenie itp. Należą się brawa dla tych, którzy stworzyli takie przedsięwzięcie. Podziękować należy również panu Adamowi Lewandowskiemu, który postawił na młode talenty. Cała impreza odbywała się pod namiotem, więc niesprzyjająca pogoda (charakterystyczna dla tej pory roku) nie przeszkodziła dobrej zabawie i pozbywaniu się zarówno przez występujących i ich oglądających kolejnych części garderoby.

Wystąpiły takie zespoły jak Under Parental Advisory (Wrocław), The Merss (Śrem), Hope (Poznań), Hug Me Mum (Śrem), Fix Up (Lubin) oraz gwiazda wieczoru Ollie Band (Sofia, Bułgaria). Rozpoczęło się po 18:00, a kończyło po 1:00.

W Śremie swoją karierę rozpoczyna bądź rozpoczynało wiele zespołów. Wśród istniejących można wymienić np. Kapstel, The Merss, Hug Me Mum, Zakręt, The Corners, Czerwona Mrówka i wiele innych. W muzycznych dziejach Śremu zaistniał również Nimocast.

W tym roku wiele działo się w Śremie pod względem muzycznym. Masowe koncerty takie jak Bajm podczas Dni Śremu czy Wilki podczas jubileuszu lokalnych zakładów mięsnych zgromadziły dużą publiczność. Odbyły się również koncerty „kulturalne” – Grzegorz Turnau, Soyka, Poznańskie Słowiki. Muzyka w Śremie to również wszelkie przeglądy, takie jak Support czy „Zostań Gwiazdą Śremskiej Estrady”, a także cykliczny Śremsong. Oby tak dalej.

[slideshow id=70]

[nggallery id=70]

Info / Foto: Piotr Szalony (KrejZii)

3 komentarze

  1. iks pisze:

    autor chyba powinien się ograniczyć do fotorelacji. Tekst jest żenujący. najbardziej podobał mi się podział koncertów na kulturalne i nie ;-) ))))))))))) albo „lokalne zakłady mięsne” o agro-handlu ;-) ))))))))) no i za co dziekować p. AL, skoro to chyba prywatna inicjatywa była? A namiot stałby pusty i gnił, jakby w nim koncertu nie było.

  2. KrejZii pisze:

    Kolejna nadinterpretacja. Jeżeli się nie podoba, nie trzeba czytać. Pozdrawiam.

  3. hmmmm pisze:

    tak sobie tu zajrzałem, i czytając stronkę trochę się zgadzam. Od siebie bym dołożył, że głupio brzmi, że bajm i inne odgrzewane kotlety wszechczasów, to zgromadziły więcej ludzi, ale festiwal był ok. Gówno prawda. młodzi zginą śmiercią naturalną z fajnym klimatem, a władze będą dalej kapitał polityczny biły zapraszając 40-letnią młodzież na festyny ku chwale… babilonu.

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun