Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Ujawniono dwóch kierujących pod wpływem alkoholu.

W minioną sobotę, 7 listopada br. śremscy policjanci na terenie gminy Śrem ujawnili dwóch kierujących samochodami, którzy byli pod wpływem alkoholu.

Najpierw o godz. 9.25 w miejscowości Psarskie przy ulicy Sikorskiego policjant Referatu Ruchu Drogowego zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Daewoo Tico, którym kierował 51 – letni mieszkaniec gminy Brodnica. Jak się okazało kierowca ten był w stanie po użyciu alkoholu. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,24 mg/l. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy kat. A, B, T.

Następnie o godz. 14.25 w Śremie przy ulicy Konstytucji 3 Maja policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki VW Golf, 30 – letniego mieszkańca gminy Śrem. Mężczyzna był nietrzeźwy. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,53 mg/l. Ponadto okazało się także, iż ten kierowca ma, wydany przez sąd, zakaz prowadzenia pojazdów. VW Golf został zabezpieczony przez pomoc drogową.

Źródło: KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun