Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Marihuana pod dywanikiem tylnej kanapy

Wczoraj, późnym wieczorem policjanci Referatu Ruchu Drogowego w Grzybnie, podczas kontroli pojazdu marki renault, ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego /prawdopodobnie marihuany/, który znajdował się pod dywanikiem tylnej kanapy.

Była godz. 22.50 kiedy policjanci drogówki w Grzybnie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki renault. Samochodem kierował 20 – letni mieszkaniec jednej z wiosek gminy Brodnica, który nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów i w związku z tym został ukarany mandatem karnym w wysokości 150 zł. W aucie było jeszcze trzech pasażerów, młodych mieszkańców wiosek gminy Brodnica, którzy nienaturalnie się zachowywali. To zwróciło uwagę czujnych stróżów prawa, którzy przeprowadzili kontrolę samochodu. W jej trakcie policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu koloru zielonego, który znajdował się pod dywanikiem tylnej kanapy. W toku wykonywania dalszych czynności mundurowi ustalili także do kogo należy ujawniony woreczek. Okazało się, że schował go tam jeden z trójki pasażerów – 23 – letni  mieszkaniec jednej z wiosek gminy Brodnica. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań do wyjaśnienia sprawy.

Obecnie dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.

Źródło: KPP w Śremie

komentarze

  1. wojtek pisze:

    No to gratulacje dla czujnych stróżów! W tym wypadku należy przetestować kierowcę na zawartość THC w organiźmie a nie wygłupiać się w jakieś DEA. Młody posiedział na dołku i się i tak nic nie wyjaśniło, a skopcony kierowca pojechał do domu! Gratulacje!

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun