Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Kolizje podczas ostatniego weekendu wakacji

W miniony piątek, 27 sierpnia interweniowano w związku z kolizjami, do których doszło: w Śremie, w Zbrudzewie i na drodze Śrem – Psarskie.

Najpierw, wczesnym rankiem w Śremie, na ulicy Staszica kierujący samochodem ciężarowym  marki Man z naczepą nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i najechał na tył stojącego samochodu ciężarowego marki Iveco z naczepą. Następnie, o godz. 14.30 zgłoszono kolizje w Zbrudzewie i na drodze Śrem – Psarskie. W Zbrudzewie kierujący fiatem nie zachował bezpiecznego odstępu i najechał na tył forda, który z kolei uderzył w tył citroena. Na drodze Śrem – Psarskie kierująca peugeotem nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył samochodu marki Subaru, który uderzył w opla. We wszystkich wymienionych przypadkach kierujący autami byli trzeźwi, a sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 300 złotych.

Natomiast wczoraj, 29 sierpnia, w Śremie na ulicy Piłsudskiego kierujący VW Golfem nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki renault. Kierujący tymi autami byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł. Następnie w Zbrudzewie kierujący renault również nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył fiata. Kierowcy byli trzeźwi, na sprawcę zdarzenia policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 200 zł.

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Jednak cały czas apelujemy o rozwagę, czujność i szczególną ostrożność w ruchu drogowym.

Źródło: KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun