Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Odnaleziono nieprzytomnego mężczyzne. Zagineła strasza kobieta! Policja prosi o pomoc!

Dnia 30.08.2010 r. w nocy policjanci odnaleźli młodego, nieprzytomnego mężczyznę. Dzień wcześniej, o godz. 23.30 o zaginięciu 23 – latka powiadomiła nas jego matka.

Natomiast od minionego piątku policja szuka 78 – letniej mieszkanki Nochowa.

Wczoraj, o godz. 23.30 zgłosiła się w naszej Komendzie mieszkanka Śremu i powiadomiła o zaginięciu jej chorego, 23 – letniego syna. W tych okolicznościach natychmiast rozpoczęliśmy poszukiwania. Wszystkim patrolom będącym w służbie przekazano rysopis zaginionego oraz wyznaczono rejony do opatrolowania. W czasie penetracji terenu, w pomieszczeniu byłej kotłowni policjanci znaleźli nieprzytomnego, zaginionego mężczyznę. Natychmiast wezwano pogotowie, które zabrało śremianina do szpitala.

Cały czas szukamy też 78 – letniej mieszkanki Nochowa. Jej zaginięcie zgłoszono w piątek, 27 sierpnia, o godz. 23.20. Kobieta wyszła z domu 26 sierpnia i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje związane z tym zaginięciem proszone są o kontakt ze śremskimi policjantami. Można dzwonić pod nr tel. 61 – 281-52-00 bądź 997.

Źródło: KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun