Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Główna, Wydarzenia » Karmili rockiem. Powrót RockPastwiska.

Po kilku latach przerwy do kalendarza śremskich imprez wróciło RockPastwisko – impreza, która wcześniej jako koncert charytatywny, odbywała najpierw w Klubie Odlewnika, następnie na boisku przy Zamenhofa.

Zespoły, które wzięły udział, to: Rejestr Świrów, Ego Lego, Puzzle, Czerwona Mrówka, The Corners, Kiwi, Hope, Żelki, Zgon, Łąki Łan oraz Pogodno.

Co do pogody, podczas koncertów – raz słońce, raz chmury, ale nic nie stało na przeszkodzie do gorącej zabawy.

W tym roku RockPastwisko to nie tylko koncerty, ale także Strefa NGO – strefa dla organizacji pozarządowych zajmujących się propagowaniem zdrowia, ale także ratowaniem życia. Strefa NGO to m.in. Dar Szpiku, Klub Honorowych Dawców Krwi, Śremska Grupa Nieustannych Optymistów „Krówka Mała”.

Niewątpliwe RockPastwisko to jedna z najważniejszych imprez odbywających się w Śremie.

[nggallery id=124]

Autor: Piotr Szalony (KrejZii)

3 komentarze

 1. Fan Rocka pisze:

  Pomysł na powrót imprezy super !!! Impreza Rewelacyjna dawno takiej nie było . Choć organizatorzy powinni zainteresować się muzyką i brzmieniem rocka, nagłośnienie żenada – firma nagłośnieniowa oraz facio realizator pomylili imprezę z festynem , żeby powrót Rockpastwiska tak spieprzyć od podstaw, Szkoda że swojej trasy koncertowej HUG ME MUM nie zakończył w Śremie na Rockpastwisku , Pozdrawiam organizatorów , wytrwałych fanów rocka oraz Śremskiego Rockpastwiska – Fan Rocka

  • tiger pisze:

   Sory! ale zgadzam się z fanem rocka , kapele dały czadu , fajnie było słychać jedynie blisko sceny , vocal koszmar , jakby paczki się darły z przodu , światło strasznie raziło po oczach , bez składu i ładu , paru chłopaków z kapel pytały jak wyszło , ogólnie dobrze że w ogóle jest taka impreza , pomysł na imprezę poza koncertem spoko, może następna impreza – koncert będzie lepszy , w końcu w przyszłym roku będzie 31 lat po komunie , pozdrawiam wszystkie kapele – dawajcie czadu – tiger

 2. ja pisze:

  No niestety nagłośnienie żałosne, zero organizacji w sprawie jedzenia/picia. SPodziewałem sie raczej straganow jak na dniach sremu, nie wspominajac o tym ze na terenie zabawy nie mozna bylo pić piwa. Obsuwa standardowa jak przystalo na śremskie koncerty czyli NIC NOWEGO.

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun