Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Z prac Straży Miejskiej

  1. W dniu 21 września otrzymano zgłoszenie w sprawie bałaganu wokół kontenera na śmieci na ul. Chłapowskiego. Interwencja została  przekazana do odpowiedniej instytucji, która odwrotnie teren uporządkowała.
  2. W dniu 21 września ukarano grzywną w wysokości po 200 zł każdy właścicieli dwóch nieruchomości we wsi Krzyżanowo, którzy w czasie kontroli nie posiadali wymaganych rachunków za wywóz nieczystości płynnych..
  3. W dniu 21 września ukarano grzywną w wysokości 100 zł, 35- letniego mieszkańca ul. Komorowskiego w Śremie za parkowanie pojazdem na trawniku.
  4. W dniu 22 września otrzymano zgłoszenie od jednej z firm mieszczących się w m. Zbrudzewo, że na ich terenie błąka się bezpański pies rasy labrador. Pies został przewieziony do kojca Straży Miejskiej. W dniu następnym został odebrany przez właściciela, mieszkankę Zbrudzewa.
  5. W dniu 23 września ok. godz. 20.00 otrzymano zgłoszenie w sprawie głośnego zachowania się młodzieży oraz spożywania alkoholu w miejscu publicznym na ul. Przemysłowej w Śremie, po przybyciu na miejsce trzy osoby pouczono o obowiązku zachowania spokoju a 22-letniego mieszkańca ul. Konstytucji 3 Maja w Śremie ukarano grzywną w wysokości 100 zł za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.
  6. W dniu 24 września otrzymano zgłoszenie w sprawie spożywania alkoholu przez mężczyznę w Galerii PSS. Mężczyznę usunięto z pomieszczenia a za czyn, którego się dopuścił zostanie sporządzony wniosek do Sądu Rejonowego w Śremie.
  7. W dniu 25 września otrzymano zgłoszenie od mieszkanki Nochowa, która prosiła o pomoc w uwolnieniu sarny uwięzionej w ogrodzeniu jej posesji przy ul. Leśnej. Patrol po przybyciu na miejsce uwolnił sarnę i wypuścił na pobliskie pola.
  8. W dniu 25 września 2010 ok. godz. 21.00 otrzymano zgłoszenie w sprawie nieprzytomnego młodego mężczyzny leżącego nad Jeziorem Grzymysławskim. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało mężczyznę do śremskiego szpitala.

Źródło: Straż Miejska w Śremie

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun