Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Śrem » Wybory samorządowe 2010 – Gmina Śrem

Wybory samorządowe odbędą się 21 listopada. Poznaj zatem swoich kandydatów. Dzisiaj prezentujemy kandydatów do Rady Miejskiej w Śremie.

Okręg nr 1

Okręg nr 2 Okręg nr 3

Okręg nr 4

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 Lewandowski Adam Jan
2 Żeleźny Zdzisław Stanisław
3 Fornalik Dominika Joanna
4 Bartkowiak Hieronim Franciszek
5 Kozłowski Leszek Alojzy
6 Sarbak Michał
7 Skrzypczak Zbigniew Kazimierz
8 Górny Krzysztof Zbigniew
9 Szydłowski Marcin Piotr
10 Mróz Marcin
1 Żeleźny Bartosz
2 Sarnowska Katarzyna
3 Majchrzak Wojciech Zbigniew
4 Banachowicz Bogusław Włodzimierz
5 Ruta Zuzanna
6 Kierzek Tadeusz
7 Iks Adam Paweł
8 Wawrzyniak Grzegorz Jan
9 Bychawska Maria
10 Tylman Jakub
1 Jankowiak Arkadiusz Marek
2 Rojek Piotr Mieczysław
3 Mieloszyński Andrzej
4 Ruta Tomasz Bartłomiej
5 Marciniec Barbara Stanisława
6 Remus Hieronim
7 Łuczak Justyna
8 Wartecki Andrzej
9 Maćkowiak Zbigniew Roman
10 Ratajczak Szymon Andrzej
1 Ciołek Zygmunt
2 Ratajczak Stanisław Ludwik
3 Ratajczak Barbara Maria
4 Baranowski Zbigniew Kazimierz
5 Tomaszewski Jan
6 Błoszyk Antoni Józef
7 Leer Artur Piotr
8 Baranowska Ewa Dorota
9 Wieruszewski Tadeusz Sylwester
10 Pietrzak Paweł
11 Bartkowiak Henryk Jan
12 Bednarski Marek Marian
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 Troszyński Tomasz
2 Norek Jan Józef
3 Toboła Aleksandra Elżbieta
4 Marciniak Bernadeta Marzena
5 Przywara Agnieszka
6 Morowski Piotr
7 Chwierot Roman Jan
8 Niedziela Zbigniew Stanisław
9 Kuczkowski Andrzej Marian
10 Smolarek Sylwia Dorota
1 Rzepka Tomasz Tadeusz
2 Borczyński Bogdan Kazimierz
3 Bartkowiak Wioleta Katarzyna
4 Kaczmarek Franciszek Adam
5 Raszewska Magdalena
6 Wojtkowiak Krzysztof Jerzy
7 Neumann Jerzy Stanisław
8 Kaźmierczak Jakub Kacper
1 Dłużak Marek Wojciech
2 Hojak Roman Stanisław
3 Stępa Nina Stanisława
4 Kosicki Tomasz
5 Mroczek Ewa Maria
6 Wawrzyniak Tadeusz Stanisław
7 Kaźmierski Zbigniew Kazimierz
8 Słomiński Jacek Ignacy
9 Wysocki Andrzej
10 Golec Zenon
11 Przybylski Marek Józef
12 Mieloch Tadeusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Świetlik Zbigniew Włodzimierz
2 Piątek Robert Józef
3 Robakowski Stefan Bolesław
4 Ratajczak Aldona
5 Górniak Paweł Mikołaj
6 Szukowski Tadeusz Józef
7 Szczepaniak Karol Edward
8 Wawrzyniak Marian Franciszek
9 Szwedo Kazimierz
1 Wojna Tomasz Tadeusz
2 Biernacka Katarzyna
3 Grabowska Bronisława
4 Tyluś Sławomir
5 Kuczkowski Lech
6 Tomaszewski Roman Jan
7 Eliasz Sławomir Stanisław
1 Zajler Wojciech
2 Bazanowski Marek Tadeusz
3 Domalski Stanisław Jan
4 Szydłowski Bogusław
5 Giełda Adam
6 Müller-Nowacka Wisława
7 Nowak Adam Józef
8 Małaszczuk Maria Elżbieta
9 Wojna Łukasz Paweł
1 Mizia Artur Gerard
2 Żakowska Maria Teresa
3 Piechocki Roman
4 Ruta Robert Jan
5 Soboński Eugeniusz
6 Mądry Zygmunt Stanisław
7 Seiler Jan
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Komitet Obywatelski
1 Szymańska Krystyna
2 Brenda Zbigniew Andrzej
3 Ławniczak Małgorzata Elżbieta
4 Widera Krzysztof Jerzy
5 Konik Katarzyna
6 Smoczyk Michał
1 Mulkowski Piotr
2 Karliński Piotr
3 Mikołajczak Monika
4 Kozłowska Alina Wiesława
5 Ciesielska Urszula Maria
6 Nowakowski Filip
7 Smolarek Ireneusz Andrzej
1 Mieloszyński Jan
2 Łucka Małgorzata
3 Jakuszek Tomasz Józef
4 Majorczyk Bożena Maria
5 Kwieciak Michał Marcin
6 Nowaczyk Karolina
7 Doliński Karol Ludwik
1 Chwałczyński Marcin Andrzej
2 Tokarek Grażyna Irena
3 Kozielczyk Alicja Franciszka
4 Czubanowski Zygmunt
5 Wojtkowiak Michał Piotr
6 Żurczak Irena Maria
7 Majchrzak Jan
8 Hendzelek Maciej
9 Roszak Krzysztof Zbigniew
10 Maciejewski Jerzy Kazimierz
11 Waligóra Mieczysław Franciszek
Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólny Śrem”
1 Chmielewski Marcin Michał
2 Wośkowiak Bolesław Ryszard
3 Ratajczak Zbigniew Grzegorz
4 Poniewierska Elżbieta
5 Bzowy Emilia Maria
1 Sosnowski Jan
2 Kaczmarek Marta
3 Czerwiński Jan
4 Kierczyńska Anna Mirosława
5 Kaczmarek Przemysław Krzysztof
1 Michalak Antoni Stanisław
2 Łyskawa Krzysztof Józef
3 Dziasek Andrzej Zygmunt
4 Gwis Jolanta Anna
5 Przepiórka Arkadiusz Karol
6 Szelerski Ryszard Michał
1 Szczepański Edward Mateusz
2 Basaj Marek Grzegorz
3 Niwiński Grzegorz Henryk
4 Pazderska Agnieszka Ewa
5 Kurek Krzysztof Janusz

Oto podział gminy na okręgi wyborcze:

Okręg Granice
mandatów zarejestrowanych list kandydatów ze wszystkich list
Nr 1 MIASTO ŚREM ULICE: Dezyderego Chłapowskiego nr 4, 6, 8, 10 od nr 12 do nr 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Grunwaldzka nr 8; Jeziorna, Tadeusza Bora Komorowskiego, 1 Maja, Leopolda Okulickiego, Stefana Grota Roweckiego 5 4 30
Nr 2 MIASTO ŚREM ULICE: Andersena, Brzechwy, Cmentarna, Chałubińskiego, Józefa Chełmońskiego, Dezyderego Chłapowskiego nr 20, 22, 24; Fryderyka Chopina, Długa, Grunwaldzka od nr 2 do nr6; Fabryczna, Gierymskiego, Artura Grottgera, Jastrzębia, Tadeusza Kantora, Kolberga, Kolejowa, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, Wojciecha Kossaka, Korczaka, Kręta, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Makuszyńskiego, Floriana Marciniaka, Jana Matejki, Stanisława Moniuszki, Michałowskiego, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Nadbrzeżna, Nenckiego, Nowowiejskiego, Elizy Orzeszkowej, Puchalskiego, Ignacego Paderewskiego, Prosta, Władysława Reymonta, Romera, Gen. Wł. Sikorskiego, Skłodowskiej-Curie, Strzeleckiego, Strusia, Karola Szymanowskiego, Śniadeckiego, Święcickiego, Tatarkiewicza, Włodzimierza Tetmajera, Tuwima, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Leona Wyczółkowskiego, Zachodnia, Zielona, Zaułek Olgi Boznańskiej, Zaułek Jana Cybisa, Żwirowa, Żurawia 5 5 39
Nr 3 MIASTO ŚREM ULICE: Wacława Adamskiego, Akacjowa, Ks. Abp. Antoniego Baraniaka, Józefa Bema, Floriana Dąbrowskiego, Józefa Dutkiewicza, Tytusa Działyńskiego, Farna, Franciszkańska, Aleksandra Głowackiego, Glinki, Gołębia, Gostyńska, Jasna, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Jana Kochanowskiego, Hugo Kołłątaja, Końcowa, Kosynierów, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Letnia, Łazienkowa, Łąkowa, Mała Łazienkowa, Mała Rzeźnicka, Dr. Seweryna Matuszewskiego, Adama Mickiewicza, Młyńska, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Narzędziowa, Nowa Strzelnica, Ogrodowa, Jana Ostroroga, Parkowa, Piaskowa, Józefa Piłsudskiego, Plac 20 Października, Plac Straży Pożarnej, Podgórna, Podwale, Polna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przemysłowa, Promenada, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Racławicka, Mikołaja Reja, Rolna, Ks. Antoniego Rzadkiego, Rzemieślnicza, Stary Rynek, Stanisława Staszica, Szewska, Szkolna, Szeroka, Środkowa, Targowa, Tylna, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Warsztatowa, Wąska, Wiejska, Wielka Rzeźnicka, Wiosenna, Wiosny Ludów, Włókniarzy, Wojska Polskiego, Wschodnia, Józefa Wybickiego, Ludwika Zamenhofa, Mariana Zielińskiego, WIEŚ Kawcze 5 5 40
Nr 4 WSIE: Binkowo, Błociszewo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dalewo, Dąbrowa, Dobczyn, Gaj, Góra, Grodzewo, Grzymysław, Jeleńczewo, Kadzewo, Kaleje, Krzyżanowo, Luciny, Łęg, Marianowo, Marszewo, Mateuszewo, Mechlin, Mórka, Niesłabin, Nochowo, Nochówko, Olsza, Orkowo, Ostrowo, Pełczyn, Psarskie, Pucołowo, Pysząca, Sosnowiec, Szymanowo, Tesiny, Wirginowo, Wyrzeka, Zbrudzewo. 6 5 47
Podsumowanie 21 19 156
Tagi:

3 komentarze

  1. Mateo pisze:

    A gdzie komitet wyborczy SLD?

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun