Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Powiat Śremski » Wybory Samorządowe 2010 – Powiat Śremski

W skład Rady Powiatu wchodzi 17 mandatów (okręg 1. – 5 mandatów, 41 kandydatów, okręg 2. – 6 mandatów, 54 kandydatów, okręg 3. – 6 mandatów, 51 kandydatów).

Okręg 1. to gminy: Brodnica, Dolsk i Książ Wielkopolski. Granica Okręgu 2. biegnie od Mostu 23 Stycznia biegiem rzeki Warty, dalej północną, zachodnią i południową granicą miasta, dalej ulicami Staszica do skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką, ulicą Grunwaldzką do ulicy Zamenhofa, dalej południowo-zachodnią granicą ulicy Przemysłowej i Konopnickiej do ulicy Zielonej obejmując ulice: Nałkowskiej, Norwida, Orzeszkowej, Reymonta i Długą, dalej przejściem ulicą Kilińskiego w kierunku północnym do ulicy Kolejowej i dalej ulicą Nadbrzeżną do rzeki Warty. Okręg 3. to pozostała część miasta oraz wsie gminy Śrem.

Okręg 1. Okręg 2. Okręg 3.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 Dudziński Wojciech
2 Małaszniak Wiesław Piotr
3 Sikorska-Falbierska Małgorzata
4 Kuik Wojciech Henryk
5 Walkowiak Jacek Czesław
6 Pietrzak Bartosz Jan
7 Lazar Andrzej Piotr
8 Walewski Maciej
9 Kasprzak Dariusz Piotr
10 Wysoczyński Damian Łukasz
1 Ruta Piotr Marcin
2 Kociemba Mariusz Jacek
3 Rybka Sławomir Tadeusz
4 Cicharski Daniel Sebastian
5 Bielawski Artur Dariusz
6 Wachowiak Rafał Adam
7 Szubert Andrzej Stanisław
8 Łowicki Andrzej
9 Kostrzewski Jerzy
10 Malec Wiesława
11 Potrzebowski Stanisław
12 Płociennik Stanisław Marian
1 Jahns Zenon Jan
2 Ciesiółka Ewa
3 Sarnowska-Czajka Beata Maria
4 Mańkowski Leszek Franciszek
5 Małecka Barbara
6 Kubera Elżbieta Gabriela
7 Ajanidis Maria
8 Rypinski Grzegorz Jan
9 Klaczyk Bogusław Marian
10 Lichota Wojciech Stanisław
11 Drąg Dorota Elżbieta
12 Kazyaka Marek Józef
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 Stępa Teodor
2 Kmiecik Zofia Józefa
3 Ratajczak Jerzy Kazimierz
4 Flaczyński Marian Jan
5 Taczak Grzegorz
6 Kaźmierski Stanisław Stefan
7 Pepliński Karol Roch
8 Walkowiak Tadeusz Stanisław
9 Kucharczyk Łucja
10 Grobelny Marek Szymon
1 Hołderny Waldemar Maciej
2 Domański Andrzej Adam
3 Kubiak Tadeusz Marian
4 Stępa Szymon
5 Mikołajczak Olga Maria
6 Łabutka Zofia Maria
7 Kaczmarek Jolanta Teresa
8 Przybylski Waldemar
9 Murawski Mariusz Antoni
10 Grześkowiak Piotr
1 Toboła Paweł Tadeusz
2 Przywara Janusz
3 Taciak Janusz Jan
4 Jańczak Kazimierz Ignacy
5 Polowczyk Jan Marian
6 Kołodziejczyk Tomasz Jan
7 Frąckowiak Marian
8 Kossowski Roman
9 Wachowiak Piotr
10 Wojciechowski Stanisław
11 Żurczak Mateusz
12 Kaźmierczak Piotr Jan
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Musiał Leszek Bogumił
2 Bajsert Małgorzata Dorota
3 Korcz Lucyna Czesława
4 Śmieiński Zbigniew Kazimierz
5 Leśniewski Sławomir Andrzej
6 Czubanowska Monika Maria
7 Zegar Joanna
8 Niespodziańska Anna Maria
1 Klaczyński Tomasz Robert
2 Tomczak Stanisław Kazimierz
3 Gościniak Ewelina Teresa
4 Tecław Anna
5 Świetlik Maria Leonarda
6 Dudzińska Marlena Małgorzata
7 Małyszek Paweł Tadeusz
8 Zwierzyńska Katarzyna
9 Milicki Maciej Robert
1 Wojna Paweł
2 Maćkowiak Tomasz Jacek
3 Kapuścińska Małgorzata Kazimiera
4 Sójka Andrzej Stanisław
5 Pieczykolan Alicja
6 Giełda Zbigniew
7 Pierzchalski Grzegorz Mirosław
8 Górna Romana Agnieszka
9 Mizia Tomasz Zdzisław
10 Michalak Eugeniusz Szczepan
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1 Siczyńska Elżbieta
2 Szydłowski Roman Grzegorz
3 Laska Krzysztofa Agnieszka
4 Baran Seweryn Bartosz
5 Balcerzak Grzegorz Włodzimierz
6 Kłosowski Michał
7 Walkowiak Stanisław Jan
8 Augustyniak Ewa
9 Rządkowska Halina Józefa
1 Wróbel Ryszard
2 Mądry Grzegorz Andrzej
3 Kaczmarek Andrzej Józef
4 Staszak Paulina
5 Głuc-Kłosowska Krystyna
6 Skrzypniak Przemysław
7 Gabryel Marcin
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Komitet Obywatelski
1 Rylski Jerzy Wojciech
2 Mocek Paweł Czesław
3 Stryczyńska Teresa Maria
4 Świdurski Wojciech
5 Wojciechowska Mirosława
6 Pucher Barbara Elżbieta
7 Lisek Ewa Mieczysława
8 Adamczak Kazimierz Józef
9 Grzesiak Krzysztof
1 Bajoński Bogusław Piotr
2 Podzerek Maria
3 Łucka Radosław Paweł
4 Byrtek Marta
5 Burliga Katarzyna Małgorzata
6 Jankowiak Anna
7 Kalisz Paweł
8 Cichowski Mieczysław
9 Narożny Leszek Czesław
1 Waczyński Tadeusz Adam
2 Wasielewska Gabriela Maria
3 Tokarek Artur Piotr
4 Klupczyński Wacław Bogdan
5 Włodarczak Andrzej
6 Grygier Zofia Monika
7 Mieloszyński Michał Jan
8 Majorczyk Rafał Stanisław
9 Kmiecik Katarzyna Magdalena
10 Hoffa Zbigniew Jan
Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólny Śrem”
1 Chojnacki Jan Roman
2 Buchwald Dariusz
3 Majsner Jan Zygmunt
4 Łabenda Janusz
1 Ratajczak Michał Stanisław
2 Frąckowiak Tomasz Marcin
3 Michalska Elżbieta Maria
4 Koterba Krystyna
5 Poniewierski Maciej Józef

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun