Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Pobito taksówkarza!

W sobotę wieczorem o godz. 22.11 policja otrzymała zgłoszenie o pobiciu w Śremie przy ulicy Witkiewicza kierowcy TAXI.

Natychmiast na miejsce skierowano dwa patrole. Pokrzywdzony oświadczył, że przyjechał na ulicę Witkiewicza celem wykonania usługi. Poinformował, że kiedy oczekiwał na przybycie klienta podeszło do niego czterech młodych mężczyzn. Jeden z tych mężczyzn jak oświadczył taksówkarz zapytał go czy ma jakiś problem i zaczął go szarpać za odzież przez otwarte okno. Po wyjściu kierowcy TAXI z auta pozostali mężczyźni jak poinformował pokrzywdzony uderzali go rękoma po całym ciele, a następnie się oddalili.

Zatrzymano czterech młodych mężczyzn do sprawy pobicia w minioną sobotę, 25 kwietnia kierowcy TAXI.

W wyniku natychmiast podjętych czynności policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego przy ulicy Malczewskiego zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Śremu jako osobę podejrzaną o pobicie. Zatrzymany był nietrzeźwy, poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,95 mg/l. Został osadzony w śremskiej Komendzie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Prowadząc dalsze czynności w tej sprawie policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili pozostałych sprawców pobicia. 26 kwietnia wieczorem zatrzymano 18 – letniego mieszkańca Śremu i 17 – letniego śremianina jako osoby podejrzane o pobicie taksówkarza. Mężczyzn osadzono w śremskiej Komendzie do wyjaśnienia sprawy.

27 kwietnia  rano policjanci ujęli nieletniego – ostatniego, czwartego mężczyznę do sprawy pobicia kierowcy TAXI.

Obecnie policjanci Wydziału Kryminalnego prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

źródło: materiał prasowy KPP Śrem

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun