Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Areszt dla 45-letniego mieszkańca Leszna

W minioną środę, 10 listopada, policjanci przekonwojowali do Aresztu Śledczego w Śremie 45 – letniego mieszkańca Leszna. Jak informowaliśmy na naszej stronie internetowej w materiale z dnia 09.11.2010r. pt. „Zatrzymany jako osoba podejrzana o napad” wymieniony mężczyzna najpierw został osadzony w śremskiej Komendzie do wyjaśnienia sprawy napadu na śremiankę.

Przypomnijmy, że 8 listopada br., o godz. 21.52 dyżurny naszej jednostki został powiadomiony przez mieszkankę Śremu o tym, że przed kilkoma minutami na ulicy Staszica została ona przewrócona na ziemię przez nieznanego mężczyznę, który następnie ukradł jej torebkę i uciekł.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy, m.in. w pościg ruszyły policyjne patrole. Na ulicy Zamenhofa mundurowi zatrzymali 45 – letniego mieszkańca Leszna jako osobę podejrzaną o napad. Mężczyzna został osadzony w „policyjnym areszcie” do wyjaśnienia sprawy. Okazało się także, iż zatrzymany był już wcześniej kilkakrotnie notowany.

Dalszym wyjaśnianiem tej sprawy zajęli się kryminalni. W środę, 10 listopada, na wniosek śremskiej Policji i Prokuratury, Sąd Rejonowy w Śremie zastosował wobec 45 – letniego mieszkańca Leszna środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Informacja prasowa KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun