Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Główna, Śrem » Trwają intensywne opady śniegu

W godzinach wieczornych rozpoczęły się zapowiadane przez IMiGW opady śniegu. Z każdą minutą pokrywa śnieżna się powiększa.

Już przez pewien czas nieustannie zasypuje nas śnieg. Z powodu wiatru rozłożenie pokrywy śnieżnej jest nierównomierne. Na chodnikach i ulicach tworzą się zaspy. Taka sytuacja potrwa przez całą noc. Aczkolwiek front przesuwa się z południa na północ województwa i nad ranem opady mogą słabnąć.

5 komentarze

 1. kamil pisze:

  witam i jak zwykle snieg a drogowcy śpią he he he

 2. viola pisze:

  no i jak zwykle zima zaskoczyła drogowców,no bo czy to jest możliwe żeby śnieg sypał w grudniu…?

 3. Jestem po prostu rozczarowana tym co dzieje sie na chodnikach i ulicach w naszym mieście!!! Na co czekacie… aż ktos złamie noge?!
  Ja jako młoda osoba z ledwościa chodze po chodnikach, a co maja powiedziec ludzie starsi?? Chodniki są zasypane, ludzie sami wydeptuja sobie na nich ścieżke, z reszta tak wąska że nie można się minąć. Do czego to dochodzi co? Co w tym czasie robią ludzie, którzy już dawno powinni poodśnieżać ulice i chodniki dla bezpieczeństwa mieszkańców Śremu?! Czekacie aż sie komuś coś naprawde stanie wtedy zaczniecie działać?? Nawet nie widać, żeby ktoś miał zamiar cokolwiek z tym zrobić!!! Ciekawe gdzie teraz jest ten, który otrzymał ponad 80% głosów…

 4. Wkurzony pisze:

  A Straż Miejska jeździ i obseruje, tylko nie wiadomo co? Chodniki sa odśniezone tylko przed blokami-tam gdzie robiły to panie, ktore sprzatają, reszta stoi!!! Ulice ledwo mozna przejechac, to 20 cm śniegu rozjezdzone przez auta- zamiasta odśnieżac i wywyozić, skrzyzowanie obok Kościoła NSJ- co drugie auto musi być wypchniete z Chłapowskiego w prawo na Kilińskiego-kiedy w końcu ktoś zacznie ponosic odpowiedzialnośc za niewykonane obowiązki???? KIEDY?? Co roku jest to samo!!!!!

 5. dam pisze:

  Myślę, że to co dzieje się na naszych ulicach obecnie przestało być już śmieszne. Oburza mnie to, że nikt nic nie robi w tym kierunku żeby drogi stały się przejezdne a można to zrobić – np. w Poznaniu wszystkie ulice są czarne i przejezdne, natomiast w Śremie – tragedia. Dziwię się, że władze miasta nie widzą problemu (wydaje mi się, że P. Burmistrz też jeździ do pracy samochodem – chyba, że się mylę i tak przyziemne problemy go nie dotyczą), zajmująć się ozdabieniem miasta lampkami, jak by to było w tej chwili najważniejsze. Oby nie było na naszych drogach żadnej tragedii…. a przedsmak mieliśmy 2 grudnia (zablokowane ronda tirami i gimbusami z przerażonymi dziećmi w środku – byłem świadkiem). Pragnę również przypomnieć, że jest grudzień a nie wrzesień, a w grudniu może padać śnieg i można to przewidzieć korzystając chociażby z Internetu. Pozdrawiam wszytkich i zachęcam do komentowania.

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun