Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Główna, Śrem » Zima, śnieg i problemy

W czwartek Śrem obudził się zasypany śniegiem. Dla dzieci – radość, dla dorosłych – problemy z samochodami i dotarciem do pracy.

Zima podobnie jak w zeszłym roku bardzo dała o sobie znać. Jeszcze pamiętamy styczniowe opady śniegu, które spowodowały, że pokrywa białego puchu leżała długo ponad miesiąc. A tu mija kolejny rok i sytuacja się powtarza. Ponownie – problemy z wyjazdem samochodem z miejsca parkingowego, opóźnione autobusy itd.

Narzekamy na służby miejskie, ale czy jest ich wystarczająca ilość, by wszędzie jednocześnie działać? Podczas spaceru, pewien pan powiedział, że tylu ludzi nie ma pracy i by można ich zatrudnić do odśnieżania. Burmistrz miasta podjął działania o wywozie nadmiaru śniegu z newralgicznych miejsc, znowu rośnie śnieżna góra przy Nowowiejskiego.

Prezentuję kilka czwartkowych fotografii. Oczywiście, oczekujemy na Wasze zdjęcia dokumentujące zimowe realia. Możecie je wysyłać na adres: info@srem.org.pl

[nggallery id=142]

komentarze

  1. viola pisze:

    Niestety zima zaskoczyła zreszta jak zawsze,nie wiem czy drogowców jest wystarczjąco dużo ale jeśli juz jest taka sytuacja to należy znaleź rozwiązanie.Istnieje taka instytucja jak „bezrobocie”może należy się tam skierować i zatrudnić kilka bezrobotnych,pobirają zasiłki albo i też nie ,ale są zapisani i raczej większość ubezpiczona-jeśli pobieraja pieniążki to niech to odpracują.

Napisz komentarz

© 2010 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun