Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Fotorelacje, Główna, Sport » Bokserskie Grand Prix w Śremie

Od piątku do niedzieli na obiekcie przy Staszica odbywał się finałowy turniej bokserski Grand Prix PZB. Przybyło wielu zawodników oraz gości.

W piątek, 18 lutego, rozpoczęły się w Śremie Grand Prix PZB. Najpierw odbyły się walki ćwierćfinałowe, w sobotę półfinałowe, a w niedzielę walki finałowe.

Pomiędzy walkami, p. Zdzisław Żeleźny prezentował wielu przybyłych osobistości boksu, byłych zawodników oraz trenerów.

Fotorelacja z zawodów:

[nggallery id=152]

Wyniki zawodów:

1. Ćwierćfinały

52 kg
1.    Kaczor Rafał (Box-Team Wałbrzych) – Staniszewski Dawid (Start Włocławek) vo
2.    Nowak Paweł (Olimp Szczecin) – Pawlikowski Krystian (PKB Poznań) 14:4
3.    Brynda Grzegorz (Kontra Elbląg) – Bromboszcz Rajnhold (RUSHH Kielce) 3:7

56kg A
4.    Rogowski Krzysztof (PKB Poznań) – Jaworek Kamil (DKB Dąbrowa Gór.) 13:0

60 kg A
5.    Liczik Andrzej (Hetman Białystok) – Mierzyński Maciej (Cristal Białystok) 10:4
6.    Dygacz Patryk (Sztorm Szczecin) – Trypuć Paweł (Hetman Białystok) 4:8

60 kg B
7.    Leśniak Michał (Box-Team Wałbrzych) – Pieńkowski Radosław (Kontra Elb) 16:1
8.    Polak Dominik (Box-Team Wałbrzych) – Wrzesiński Damian (PKB Poznań) 4:12

64 kg A
9.    Stępniewski Sylwester (Tygrys) – Kaszubowski Damian (Start Grudziądz) AB Ir
10.    Najberg Mateusz (KSZO Ostrowiec) – Łojewski Krzysztof (Feniks Wa-wa) 2:1
11.    Syrowatka Michał (Hetman) – Jagiełło Emil (Gwardia Szczytno)

64 kg B
12.     Swoboda Adrian (Box-Team Wałbrzych) – Kłosowski Piotr (Pomorzanin) 13:2
13.    Peczko Tomasz (Skorpion) – Mazur Tomasz (PKB Poznań) 0:7
14.    Kucharczyk Krzysztof (Carbo) – Sieiński Maciej (Cristal Białystok) 2:5

64 kg C
15.     Sieroń Mariusz (Bukowina) – Kierstein Kajetan (Junior Boks) ABIIr
16.    Kaczmarczyk Mariusz (MOSM Tychy) – Michelus Tomasz (Sokół Piła) AB IIIr
17.    Bystroń Konrad (Kleofas) – Kalita Krzysztof (Bukowina) 12:1

69 kg A
18.     Mikołajczak Paweł (Bukowina) – Daschke Jarosław (SAKO Gdańsk) RSC IIIr
19.    Gardzielik Kamil (PKB Poznań) – Pawlak Tomasz (Olimp Szczecin) AB IIIr
20.    Piejek Marcin (PKB) – Kot Tomasz (RUSHH Kielce) 7:4
21.    Brzęk Szymon (Sekcja Zero Ełk) – Sielawa Piotr (Hetman) 1:9

69 kg B
22.     Łęgowski Marcin (UKS 8 Chojnice) – Sawicki Damian (Bukowina) AB Ir
23.    Szadziński Gracjan (Skorpion) – Ryta Krzysztof (SAKO Gdańsk) AB Ir
24.    Odważny Piotr (Junior Boks) – Zakrzewski Ireneusz (Power Boks J. Góra) 1:4

69 kg C
24.     Karapatian Sasun (PKB) – Pieroch Maciej (Boks Team Wałbrzych) 1:7
25.    Pytelewski Łukasz (Kontra) – Boniewicz Marcin (Łokietek Brześć) 2:17
26.    Bujnarowski Kamil (Czempion MOSiR N.Dwor) – Szczotka Bartosz (Victoria ) 0:8

75 kg A
27.     Wanatowski Adrian (Astoria) – Wasilewski Arkadiusz (PIRS Olsztyn) 2:1
28.    Gurgacz Michał (Sztorm) – Chojecki Sebastian (Zawisza) 8:1

75 kg B
29.     Rydyński Przemysław (Olimp) – Trochowski Kamil (Start Grudziądz) 9:4
30.    Jabłoński Tomasz (SAKO) – Ziemnicki Przemysław (PKB) 6:1

75 kg C
31.     Kozyra Wojciech (Fenix) – Gromadzki Tomasz (Kleofas) 0:7

81 kg A
33.     Witczak Piotr (Legia) -  Kosnowicz Mateusz (Bukowina) RSC Ir
34.    Kawalerski Krystian (Olimp) – Bartkowiak Przemysław (PKB Poznań) RSC Ir
35.    Kordek Grzegorz (Gwardia Szczytno) – Pyra Piotr (BKS Knurów) 7:9
36.    Rostowski Patryk (Hetman) – Kowalczyk Mateusz (Carbo)

81 kg B
37.     Pawlak Robert (Warta Śrem) – Sławiński Dawid (Cristal) 0:5
38.    Stępień Paweł (Olimp) – Żołnowski Maciej (Pomorzanin) AB Ir
39.    Deik Dawid (PKB) – Balski Adam (KKS Kalisz) 4:3

91 kg A
40.     Szyszkowski Michał (Sparta Ziębice) – Łach Przemysław (Skorpion) 5:3
41.    Gerlecki Michał (PKB) – Mielczarczyk Marek (Stella) 5:3

91 kg B
42.     Głowacki Jacek (Bukowina) – Samełko Cezary (Boks Poznań) 2:6
43.    Tryc Mateusz (Feniks) – Zacharski Sebastian (Sztorm Szczecin) v.o.

+91 kg A
44.    Guzek Jarosław (Zawisza) – Brzeski Patryk (Czempion N. Dwór) 2:15
45.    Duszak Tomasz (Junior Boks) – Pietrykiewicz Patryk (Sztorm) v.o.

+91 kg B
46.    Śnitko Marcin (Tygrys) – Krajewski Łukasz (Feniks) ABIIr
47.    Rychłowski Leszek (SAKO Gd.) – Stępień Przemysław (Carbo) 3:7

2. Półfinały

52 kg
48. Zaboklicki Daniel (Legia) – Kaczor Rafał (Box-Team Wałbrzych)     AB 1r.
49. Nowak Paweł (Olimp) – Bromboszcz Rajnchold (RUSHH Kielce)  3:2

56 kg A
50 . Jędrzejewski Marek (KS Domnica) – Mazik Mateusz (RMKS Rybnik)  2:5
51. Ziółkowski Piotr (Sztorm Szczecin) – Rogowski Krzysztof (PKB Poznań)   AB 1r.

56 kg B
52. Martewicz Michał (Kontra Elbląg) – Walas Sebastian (Bukowina Wałcz) 10:4
53. Stańczuk Jakub (Skorpion Szczecin) – Burzyński Mariusz (Box-Team Wałbrzych) 1:10

60 kg A
54. Ławnicki Sebastian (Pomorzanin) – Gierczak Artur (Olimp Szczecin)     RSC 2r.
55. Liczik Andrzej (Hetman Białystok) – Trypuć Paweł (Hetman)   v.o.

60 kg B
56. Błaszków Paweł (Olimp Szczecin) – Rynkiewicz Gracjan (Skorpion Szczecin) 6:2
57. Leśniak Michał (Box-Team Wałbrzych) – Wrzesiński Damian (PKB Poznań) 1:4

64 kg A
58. Nadolny Aleksander (SAKO Gdańsk) – Stępniewski Sylwester (Tygrys Elbląg) 4:9
59. Najberg Mateusz (KSZO Ostrowiec) – Syrowatka Michał (Hetman Białystok) 0:10

64 kg B
60 . Sobol Mateusz (SAKO Gdańsk) – Swoboda Adrian (Box-Team Wałbrzych) 8:8     (34:23)
61. Mazur Tomasz (PKB Poznań) – Sieiński Maciej (Cristal Białystok) 4:1

64 kg C
62. Prusak Michał (Legia Warszawa) – Kierstein Kajetan (Junior Boks Poznań) v.o
63. Kaczmarczyk Mariusz (MOSM Tychy) – Bystroń Konrad (Kleofas Katowice) 5:4

69 kg A
64. Daschke Jarosław (SAKO Gdańsk) – Gardzielik Kamil (PKB Poznań) v.o.
65. Piejek Marcin (PKB Poznań) – Sielawa Piotr (Hetman Białystok) 6:10

69 kg B
66. Piątek Tomasz (Broń Radom) – Łęgowski Marcin (UKS 8 Chojnice) 0:5
67. Szydziński Gracjan (Skorpion Szczecin) – Zakrzewski Ireneusz (PowerBox J.Góra) 4:6

69 kg C
68. Kondracki Krzysztof (Hetman Białystok) – Pieloch Maciej (Box-Team Wałbrzych) 2:7
69. Boniewicz Marcin (Łokietek Brześć Kuj.) – Szczotka Bartosz (Victoria Ostrołęka) 1:9

75 kg A
70 . Szeremeta Kamil (Hetman Białystok) – Łoniewski Michał (Kontra Elbląg) 4:0
71. Wanatowski Adrian (Astoria Bydgoszcz) – Gurgacz Michał (Sztorm Szczecin) 0:7

75 kg B
72. Sodór Rafał (Victoria Ostrołęka) – Jakubowski Igor (PKB Poznań) 3:7
73. Redyński Przemysław (Olimp Szcz.) – Jabłoński Tomasz (SAKO Gdańsk) RSCkon 1r.

75 kg C
74. Michalik Paweł (Legia Warszawa) – Kośmider Adam (Tygrys Elbląg) 6:4
75. Pac Dawid (Gwardia Szczytno) – Gromadzki Tomasz (Kleofas Katowice) 1:9

81 kg A
76. Witczak Piotr (Legia Warszawa) – Bartkowiak Przemysław (Boks Poznań) 10:9
77. Pyra Piotr (BKS Knurów) – Rostkowski Patryk (Hetman Białystok) 0:5

81 kg B
78. Barański Radosław (KSZO Ostrowiec) – Sławiński Dawid (Cristal Białystok) dsq
79. Stępień Paweł (Olimp Szczecin) – Deik Dawid (PKB Poznań) 2:5

91 kg A
80. Madaj Marcin (Start Włocławek) – Cieślak Michał (Broń Radom) RSCkon 1r.
81. Szyszkowski Michał (Sparta Ziębice) – Gerlecki Michał (PKB Poznań) 1:4

91 kg B
82. Smoliński Filip (Skorpion Szczecin) – Saakyan Karem (Hetman Białystok) 0:3
83. Samełko Cezary (BOKS Poznań) – Zacharski Sebastian (Sztorm Szczecin) v.o

+91 kg A
84. Rekowski Marcin (PKB Poznań) – Miłaszewski Tomasz (Bukowina Wałcz) v.o
85. Brzeski Patryk (Czempion N. Dwór) – Duszak Tomasz (Junior Boks Poznań) 2:6

+91 kg B
86. Kiliański Adrian (Pomorzanin) – Wichrowski Artur (PKB Poznań)  AB 1r.
87. Śnitko Marcin (Tygrys Elbląg) – Stępień Przemysław (Carbo Gliwice) 4:3

3. Finały

52 kg: Kaczor Rafał (Box-Team Wałbrzych) – Nowak Paweł (Olimp Szczecin)  12:8
56 kg A: Rogowski Krzysztof (PKB Poznań) – Mazik Mateusz (RMKS Rybnik) wo.
56 kg B: Burzyński Mariusz (Box-Team) – Martewicz Michał (Kontra Elbląg) wo.
60 kg A: Liczik Andrzej (Hetman Białystok) – Gierczak Artur (Olimp Szczecin) 16:2
60 kg B: Wrzesiński Damian (PKB Poznań) – Błaszków Paweł (Olimp Szczecin) AB 2
64 kg A: Syrowatka Michał (Hetman) – Stępniewski Sylwester (Tygrys Elbląg) 14:2
64 kg B: Mazur Tomasz (PKB Poznań) – Sobol Mateusz (SAKO Gdańsk) 9:0
64 kg C: Kaczmarczyk Mariusz (MOSM Tychy) – Prusak Michał (Legia Warszawa) 9:7
69 kg A: Sielawa Piotr (Hetman Białystok) – Daschke Jarosław (SAKO Gdańsk) 9:1
69 kg B: Zakrzewski Ireneusz (Power Box J.Góra) – Łęgowski Marcin (UKS Ósemka) 7:2
69 kg C: Szczotka Bartosz (Victoria Ostrołęka) – Pieloch Maciej (Box-Team) 6:2
75 kg A: Szeremeta Kamil (Hetman Białystok) – Gurgacz Michał (Sztorm Szczecin) wo.
75 kg B: Jakubowski Igor (PKB Poznań) – Jabłoński Tomasz (SAKO Gdańsk) wo.
75 kg C: Michalik Paweł (Legia Warszawa) – Gromadzki Tomasz (Kleofas Katowice) 10:7
81 kg A: Piotr Witczak (Legia Warszawa) – Rostkowski Patryk (Hetman Białystok) 9:4
81 kg B: Sławiński Dawid (Cristal Białystok) – Deik Dawid (PKB Poznań) 2:1
91 kg A: Gerlecki Michał (PKB Poznań) – Madaj Marcin (Start Włocławek) 11:1
91 kg B: Saakyan Karen (Hetman Białystok) – Samełko Cezary (BOKS Poznań) 6:6
+91 kg A: Rekowski Marcin (PKB Poznań) – Duszak Tomasz (Junior Boks Poznań) 7:2
+91 kg B: Śnitko Marcin (Tygrys Elbląg) – Wichrowski Artur (PKB Poznań) 7:2

Tagi: ,

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun