Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej VI

Interwencje Straż Miejskiej w okresie 22 lutego – 1 marca 2011.

 1. W dniu 22 lutego Straż Miejska otrzymała zgłoszenie, że przed restauracją przy ul. Chłapowskiego stoi grupa nastolatków, która nie wpuszcza gości do lokalu. Po udaniu się na miejsce interwencji wylegitymowano 7 osób, 2 z nich ukarano grzywną w wysokości 100 zł każdy, za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.
 2. W dniu 23 lutego otrzymano zgłoszenie, że w obrębie skrzyżowaniu ul. Matuszewskiego z Placem 20 Października parkuje pojazd. Po potwierdzeniu zgłoszenia przez patrol ustalono kierowcę pojazdu, którego następnie pouczono na okoliczności zdarzenia.
 3. W dniu 24 lutego około godziny 19:00 Strażnicy otrzymali informację, że na teren posesji zgłaszającego przybłąkał się bezpański pies, który z czasem staje się coraz bardziej agresywny. Sprawę przekazano pracownikowi Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju, który dnia następnego schwytał psa.
 4. W dniu 25 lutego około godziny 15:40 interweniowano na terenie Szkoły Podstawowej Nr 6, gdzie na terenie stołówki przesiadywał mężczyzna, który nie chciał jej opuścić. W związku z tym, że czas wydawania posiłków minął, a bezdomny otrzymał swoją porcję, nakazano mu opuszczenie terenu szkoły.
 5. W dniu 26 lutego około godziny 10:50 Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o blokowaniu kontenerów na odpady przez pojazd osobowy. Właściciela pojazdu  ukarano grzywną w wysokości 100 zł w związku z parkowaniem pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione.
 6. W dniu 27 lutego Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o zniszczeniu przystanku autobusowego na ul. Targowej. Jak poinformował zgłaszający urwana była tylna blaszana płyta przystanku. Dnia 28 lutego informację przekazano pracownikowi Urzędu Miejskiego.
 7. W dniu 28 lutego interweniowano na ul. Podgórnej, gdzie pojazdy parkujące na polach wyłączonych z ruchu utrudniały przejazd innym uczestnikom ruchu. W wyniku podjętej interwencji ukarano dwie osoby.
 8. W dniu 28 lutego interweniowano na ul. Chłapowskiego 33, gdzie przed blokiem, na trawniku parkował pojazd. W wyniku podjętych działań ustalono właściciela pojazdu, którego pouczono i nakazano usunięcie pojazdu.
 9. W dniu 1 marca grzywną w wysokości 200 zł ukarana została mieszkanka Nochówko w związku z dopuszczeniem do swobodnego biegania psa, wskutek czego zaatakował on przejeżdżającego rowerem mężczyznę.
 10. W dniu 1 marca grzywną w wysokości 200 zł ukarana została mieszkanka ul. Zachodniej w Śremie, której pies notorycznie biegał luzem po ulicy, będąc postrachem dla przechodniów.
 11. W dniu 1 marca grzywną w wysokości 100 zł ukarany został kierowca pojazdu dostawczego marki Renault, który pozostawił swój samochód na ul. Mickiewicza w sposób uniemożliwiający korzystanie z chodnika.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun