Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Powiat Śremski » Rowerem do Podrzekty

plakat_podrzektaZapraszamy do udziału w imprezie otwierającej rowerowy sezon turystyczny w powiecie śremskim „Rowerem do Podrzekty” w sobotę, 9 maja br. Głównym organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości.
Zbiórka uczestników imprezy rowerowej odbędzie w sobotę 9 maja br o godz. 9:00 się na parkingu Starostwa Powiatowego w Śremie przy ul. Mickiewicza 17. Następnie rowerowa kolumna uczestników na czele z Pyrkiem – maskotką policyjną, przejedzie ulicami Śremu w kierunku plaży Miejsko – Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Podrzekcie.
Na miejscu dla uczestników organizatorzy przygotowali ciekawy program: konkurencje sprawnościowe indywidualne i grupowe, pokaz wyszkolenia i tresury psa policyjnego, slalom rowerowy dla VIP-ów, spotkanie z nietypowym funkcjonariuszem policji, kiełbaski z ogniska. Na mecie rajdu będzie również możliwość dokonania przeglądu rowerów. Przewidziane są nagrody dla zwycięzców w każdej z konkurencji oraz szczególne nagrody dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, które wystawią najliczniejszą reprezentację.

Źródło: informacja prasowa UM w Śremie

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun