Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej VII

Interwencje Straży Miejskiej w okresie 2-8 marca 2011. Szereg interwencji dotyczyło bezdomnych przebywających na klatkach lub w piwnicach budynków. Ukarano kierowców nieprzestrzegających przepisów drogowych.

  1. W dniu 2 marca około godziny 17:10 interweniowano na ul. Chopina, gdzie pod rampą rozładunkową leżał mężczyzna. Okazał się nim dobrze znany funkcjonariuszom bezdomny, który każdorazowo odmawia oferowanej mu pomocy. Mężczyźnie nakazano opuszczenie miejsca oraz udanie się do noclegowni w Nochowie.
  2. W dniu 3 marca około godziny 18:35 interweniowano na ul. Komorowskiego 6, gdzie w piwnicy bloku przesiadywali trzej bezdomni. Mężczyznom nakazano opuszczenie w/w miejsca i udanie się do Noclegowni w Nochowie.
  3. W dniu 4 marca grzywną w wysokości 300 zł oraz 6 punktami karnymi ukarana została 34-letnia mieszkanka Błociszewa, która nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej na ul. Grunwaldzkiej w Śremie, poprzez wjazd na przejście dla pieszych gdy nadawane było światło czerwone. Wykroczenie zostało ujawnione przez operatora systemu monitorowania miasta.
  4. W dniu 5 marca około godziny 21:10 Straż Miejska otrzymał informacje o spożywaniu alkoholu przez osoby niepełnoletnie, na jednej z klatek bloku przy ul. Okulickiego. W wyniku podjętych działań nie potwierdzono spożywania alkoholu, a zastałe na miejscu osoby wylegitymowano, pouczono oraz nakazano opuszczenie miejsca.
  5. W dniu 8 marca grzywną w wysokości 500 zł ukarany został 24-letni mieszkaniec Dolska, który pomimo braku uprawnień zaparkował swój samochód na miejscach dla osób niepełnosprawnych.
  6. W dniu 8 marca grzywną w wysokości 100 zł ukarany został kierowca pojazdu, który nie zastosował się do znaku „STOP” na ul. Kościuszki.
  7. W dniu 8 marca grzywną w wysokości 100 zł ukarany został właściciel pojazdu marki Alfa Romeo, który swoim pojazdem zablokował wjazd do garażu na ul. Tylnej.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun