Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej VIII

Interwencje Straży Miejskiej w okresie 9-15 marca 2011. W tym czasie także interweniowano w związku z bezdomnymi. Ukarano właścicieli psów z powodu złej opieki nad czworonogami.

  1. W dniu 9 marca około godziny 11:45 Straż Miejska otrzymała zgłoszenie, że kilkoro dzieci wznieciło ogień na ul. Zachodniej. Po potwierdzeniu zgłoszenia przez patrol Straży Miejskiej oraz próbach ugaszenia ognia na miejsce wezwano Straż Pożarną.
  2. W dniu 10 marca około godziny 18:05 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu spokoju oraz zaśmiecaniu klatki schodowej przez młodzież przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Na miejscu interwencji wylegitymowano 3 osoby, którym nakazano posprzątanie oraz opuszczenie tego miejsca.
  3. W dniu 11 marca Straż Miejska otrzymał zgłoszenie od mieszkanki ul. Nałkowskiej odnośnie zaśmieconego terenu należącego do jednego z marketów. Jak poinformowała zgłaszająca na w/w terenie od jesieni zalegają liście oraz śmieci, które nawiewane są na ogródki mieszkańców ul. Nałkowskiej. W wyniku podjętych działań przeprowadzono rozmowę z kierownikiem sklepu, którego zobowiązano do uprzątnięcia terenu.
  4. W dniu 12 marca interweniowano w miejscowości Nochówko, gdzie zgłaszający został ugryziony przez psa. Po przeprowadzeniu rozmowy z poszkodowanym ustalono właściciela zwierzęcia, którego ukarano grzywną w wysokości 200 zł.
  5. W dniu 12 marca interweniowano na ul. Dąbrowskiego, gdzie w bramie kamienicy młodzież spożywała alkohol. W wyniku podjętej interwencji do siedziby Straży Miejskiej  przewieziono dwóch nieletnich znajdujących się pod wpływem alkoholu, którzy następnie zostali oddani pod opiekę rodziców. W stosunku do nieletnich będą prowadzone dalsze czynności.
  6. W dniu 13 marca grzywną w wysokości 100 zł ukarany został kierowca pojazdu, który swoim samochodem zablokował chodnik na ul. Ogrodowej.
  7. W dniu 14 marca Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o pogryzieniu przez psa. Jak poinformował zgłaszający został zaatakowany przez biegającego luzem psa na ul. Gierymskiego. Po przeprowadzeniu rozmowy z poszkodowanym ustalono okoliczności zdarzenia oraz właściciela psa, którego ukarano grzywną w wysokości 200 zł w związku z niezachowaniem wymaganych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia oraz poinformowano o konieczności oddania psa na obserwację do lekarza weterynarii.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun