Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej IX

Interwencje Straży Miejskiej w okresie 15-21 marca 2011.

1.      W dniu 15 marca w godzinach porannych interweniowano na ul. Okulickiego, gdzie mężczyzna zakłócał spokój na klatce schodowej.

2.      W dniu 15 marca interweniowano w Parku im. Odlewników, gdzie w krzakach leżał mężczyzna. Okazał się nim dobrze znany funkcjonariuszom mężczyzna, który każdorazowo odmawia oferowanej mu pomocy. Bezdomnemu nakazano uprzątnięcie miejsca.

3.      W dniu 17 marca w godzinach porannych grzywną w wysokości 100 zł ukarany został 22-letni mieszkaniec Krotoszyna, który swoim pojazdem zniszczył plac zieleni w pobliżu targowiska przy ul. Grunwaldzkiej.

4.  W dniu 18 marca około godziny 19:45 grzywną w wysokości 300 zł ukarany został 22-letni mieszkaniec Śremu, który swój pojazd pozostawił w obrębie skrzyżowania ul. Placu 20 Października z ul. Matuszewskiego.

5.  W dniu 19 marca około godziny 17:50 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym tj. w rejonie ul. Targowej pod mostem, przez osoby niepełnoletnie. Po przybyciu we wskazane miejsce, na widok patrolu młodzież zaczęła uciekać z miejsca zdarzenia. Jeden z chłopców 17-letni mieszkaniec Śremu podczas ucieczki uderzył głową w betonowy filar mostu przez co stracił przytomność. Na miejsce interwencji wezwano lekarza Pogotowia Ratunkowego. Młodzieńca przewieziono do szpitala w celu prowadzenia obserwacji. Na miejsce zdarzenia wróciła grupa młodzieży, która została wskazana przez osoby postronne jako nieletni biorący udział w zdarzeniu. Po przeprowadzeniu rozmowy z młodzieżą ustalono kto spożywał alkohol, a następnie poinformowano rodziców nieletnich o zaistniałym zdarzeniu.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun