Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Interwencje Straży Miejskiej X

Interwencje Straży Miejskiej w okresie 22-30 marca 2011.

1.      W dniu 22 marca Straż Miejska otrzymała informację o blokowaniu wjazdu na teren Ogródków Działkowych przy ul. Parkowej przez zgromadzoną tam kostkę brukową. Po potwierdzeniu zgłoszenia przez patrol, funkcjonariusze przeprowadzili rozmowę z zarządcą ogródków zobowiązując do usunięcia przeszkody.

2.      W dniu 22 marca około godziny 15:40 Straż Miejska interweniowała w restauracji Tropicana w związku z napływającymi zgłoszeniami odnośnie nieuprzątniętego terenu wokół lokalu.

3.      W dniu 23 marca interweniowano na terenie Targowiska, gdzie grupa Rumunów handlowała piłami oraz kołdrami bez zezwolenia. W wyniku podjętych działań pouczono 6 osób odnośnie zakazu handlowania oraz wymaganych zezwoleń na handel okrężny, którym następnie nakazano opuścić plac Targowiska.

4.      W dniu 23 marca około godziny 10:30 interweniowano na Promenadzie, gdzie grupa bawiących się dzieci przechodziła przez barierki i zbliżała się niebezpiecznie do nurtu rzeki. Z dziećmi przeprowadzono rozmowę na temat zachowania nad wodą. Jak ustalili funkcjonariusze dzieci były już po zajęciach szkolnych.

5.      W dniu 23 marca około godziny 13:50 funkcjonariusze Straży Miejskiej interweniowali na ul. Malczewskiego, gdzie pracownicy firmy układającej kostkę brukową urządzili sobie plac budowy na drodze, a w wyniku cięcia kostek zaśmiecali drogę oraz utrudniali ruch pojazdom. W wyniku podjętej interwencji przeprowadzono rozmowę z pracownikami firmy zobowiązującą do uprzątnięcia jezdni oraz przeniesienia prac w głąb placu budowy.

6.      W dniu 25 marca grzywną w wysokości 100 zł każda ukarane zostały mieszkanka Dolska oraz mieszkanka Śremu w związku z niezastosowaniem się do zakazu zatrzymywania się na ul. Matuszewskiego.

7.  W dniu 26 marca interweniowano na ul. Wojska Polskiego, gdzie pojazd marki Volkswagen blokował wyjazd z garażu zgłaszającego. Kierowcę pojazdu wylegitymowano oraz pouczono na okoliczność zdarzenia.

8.  W dniu 27 marca około godziny 00:30 interweniowano na ul. Powstańców Wielkopolskich, gdzie lokatorzy jednego z mieszkań zakłócali spoczynek nocny sąsiadów poprzez głośne rozmowy, śpiewy oraz bieganie po mieszkaniu. W wyniku podjętych czynności przywrócono spokój w kamienicy.

9.  W dniu 28 marca Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację o zniszczonych i brudnych flagach z barwami narodowymi kilku państw wiszących na jednym z budynków przy ul. Matuszewskiego. W wyniku podjętej interwencji flagi zostały usunięte.

10.  W dniu 28 marca interweniowano na ul. Kilińskiego, gdzie w pobliżu jednego ze sklepów grupa mężczyzn (bezdomnych) zaczepiała przechodniów wyłudzając wsparcie finansowe.

11.  W dniu 28 marca grzywną w wysokości 100 zł ukarana została mieszkanka Śremu, która nie zastosowała się do zakazu zatrzymywania się na ul. Matuszewskiego.

12.  W dniu 29 marca około godziny 17:45 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu spokoju przez grupę młodzieży grającą w piłkę nożną na placu zabaw przy ul. Kopernika. W wyniku podjętej interwencji przeprowadzono pouczającą rozmowę z rodzicami dzieci.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun