Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej XIV

Interwencje Straży Miejskiej w okresie 19-26 kwietnia 2011.

1.      W dniu 19 kwietnia interweniowano w restauracji „Tropicana”, w sprawie zalegających śmieci wokół lokalu. Po przeprowadzeniu rozmowy z właścicielem lokalu zobowiązano go do uporządkowania terenu.

2.      W dniu 19 kwietnia około godziny 14:30 Dyżurny Straży Miejskiej przy użyciu kamer monitoringu miasta zaobserwował spożywanie alkoholu w miejscu publicznym tj. na ul. Kościuszki przy wyjściu na wały. Informację o zaistniałym wykroczeniu przekazano do patrolu. W wyniku podjętej interwencji grzywną w wysokości 100 zł ukarany został 20-letni mieszkaniec Śremu.

3.      W dniu 20 kwietnia około godziny 18:05 Straż Miejska otrzymała informację o zakłócaniu spokoju oraz spożywaniu alkoholu na terenie dworca PKS. W wyniku podjętej interwencji grzywną w wysokości 100 zł każdy ukarano 4 mieszkańców Śremu.

4.      W dniu 20 kwietnia około godziny 20:05 grzywną w wysokości 100 zł każdy ukarano dwóch mieszkańców Śremu w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym tj. na Promenadzie.

5.      W dniu 20 kwietnia około godziny 20:30 grzywną w wysokości 100 zł każdy ukarano 3 mieszkańców Śremu w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym tj. na  Placu 20 Października.

6.      W dniu 21 kwietnia Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację od pracownika Urzędu Miejskiego, o ustawionych bez zgody ekspozycjach kwiatowych na Pl. 20 Października. W wyniku podjętych działań pouczono właścicieli ekspozycji, nakazano ich usunięcie lub uzyskanie zgody z Urzędu Miejskiego na zajmowanie części chodnika na cele inne niż komunikacyjne.

7.  W dniu 21 kwietnia około godziny 15:35 interweniowano na ul. Ogrodowej, gdzie właściciel puszczał psa luzem. Na miejscu interwencji ustalono, że osobą wyprowadzającą psa jest osoba nieletnia. Na miejsce wezwano ojca, z którym przeprowadzono pouczającą rozmowę na okoliczności zdarzenia.

8.  W dniu 21 kwietnia grzywną w wysokości 200 zł ukarano 20-letniego mieszkańca miejscowości Psarskie, który zaparkował swój pojazd w alejce na terenie Parku Im. Powstańców Wielkopolskich.

9.  W dniu 22 kwietnia Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na chodniku przy kwiaciarni na ul. Chłapowskiego. Mężczyznę przetransportowano do siedziby Straży Miejskiej a następnie w związku z deklaracjami samobójczymi wezwano lekarza Pogotowia Ratunkowego.

10.  W dniu 23 kwietnia Straż Miejska otrzymała informację o blokowaniu dojazdu do kontenera na odpady przy ul. Komorowskiego, co uniemożliwia jego wywiezienie. W wyniku podjętych działań ustalono właściciela pojazdu, któremu nakazano usunięcie pojazdu.

11.  W dniu 23 kwietnia około godziny 9:40 Straż Miejska otrzymała informację o blokowaniu dojazdu do posesji przez pojazd marki Suzuki przy ul. Reymonta. W wyniku podjętej interwencji w związku z popełnionym wykroczeniem grzywną w wysokości 100 zł ukarano 45-letnią mieszkankę Śremu.

12.  W dniu 26 kwietnia Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące blokowania wyjazdu z posesji przez pojazd marki Renault w Łęgu. W wyniku podjętej interwencji w związku z popełnionym wykroczeniem grzywną w wysokości 100 zł ukarano 31-letniego mieszkańca Śremu.

18.  W dniu 26 kwietnia około godziny 13:10 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące oklejania słupów lamp ulicznych ulotkami. W wyniku podjętych działań ustalono, że osoba oklejająca lampy nie posiada zgody na rozmieszczanie ulotek. W wyniku interwencji grzywną w wysokości 100 zł ukarano 47-letniego mieszkańca Śremu.

19.  W dniu 26 kwietnia grzywną w wysokości 500 zł ukarano 30-letniego mieszkańca Łężka za zakłócenie porządku publicznego oraz używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun