Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Okradł staruszka… Został zatrzymany!

Dnia 10.05.2011 policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca gminy Książ Wlkp., który w małej wiosce pod Śremem okradł 80 – letniego mężczyznę. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy, które już wróciły do właściciela. Wczoraj, o godz. 20.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z mieszkania w małej wiosce pod Śremem.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy ustalili, że mieszkającemu samotnie 80 – letniemu mężczyźnie skradziono pieniądze w kwocie 500 zł.

W toku wykonywania dalszych czynności w tej sprawie kryminalni na terenie Chrząstowa zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się 48 – letni mieszkaniec gminy Książ Wlkp. Mężczyzna ten był wczoraj około godz. 18.00 w mieszkaniu pokrzywdzonego, ponieważ szukał jego syna. Starszy Pan poprosił go wówczas, aby w pobliskim sklepie kupił mu wodę. Sprawca wodę kupił, ale przy okazji dowiedział się, gdzie staruszek trzyma pieniądze. Podczas nieobecności starszego mężczyzny w mieszkaniu sprawca dostał się do jego wnętrza i ukradł 500 złotych.

Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy, które już wróciły do właściciela. Pozostałą część sprawca kradzieży zdążył stracić.

Zatrzymany był nietrzeźwy, został osadzony w „policyjnym areszcie” do wyjaśnienia sprawy.
Po raz kolejny apelujemy do starszych osób o zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznajomym.

Źródło: KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun