Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Zatrzymano dilerów, zabezpieczono narkotyki oraz akcesoria.

Policjanci Wydziału Kryminalnego ze śremskiej Komendy i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego z Poznania zatrzymali wczoraj na terenie powiatu śremskiego kilka osób, którym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz handlu tymi środkami. Sprawa cały czas jest w toku i ma charakter rozwojowy.

Wczoraj od wczesnego ranka śremscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego z Poznania realizowali sprawę dotyczącą wprowadzania do obrotu znacznych ilości amfetaminy przez mieszkańca Śremu.

Policjanci na terenie powiatu śremskiego zapukali do mieszkań 23 osób. W toku przeszukań u kilku z nich znaleźli i zabezpieczyli narkotyki oraz akcesoria służące do ich zażywania.

Do chwili obecnej zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz handlu tymi środkami przedstawiono pięciu osobom w wieku od 25 do 30 lat.

Obecnie śremscy kryminalni cały czas intensywnie pracują nad tą sprawą, która nadzorowana jest przez Prokuraturę Rejonową w Lesznie i ma charakter rozwojowy.

Źródło: KPP w Śremie

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun