Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Kalendarium Śremskie, Śrem » W sobotę Kolarskie Mistrzostwa Polski

Jutro w Śremie odbędą się Kolarskie Mistrzostwa Polski w klasie amator oraz masters. W związku z tym na kierowców czekają utrudnienia.

O 13:30 na płycie stadionu przy ul. Zamenhofa rozpoczną się wyścigi kolarskie ulicami miasta i okolicznych wiosek. Kolarze rywalizować będą o tytuły w 9 kategoriach wiekowych. Do przejechania kolarze będą mieli w zależności od grupy wiekowej od 2-5 okrążeń po 24 km każde. Oficjalne zakończenie wyścigu oraz dekoracja odbędzie się ok 19.00 na stadionie.

TRASA WYŚCIGU:

Wojska Polskiego – Kilińskiego – Rondo Jana Pawła II – Aleja Solidarności – Sikorskiego – Psarskie – Góra – Jaszkowo – Ludwikowo – Przylepki – Boreczek – Manieczki – Szymanowo – Psarskie – Śrem – Aleja Solidarności – ul.Grunwaldzką – ul. Zamenhofa

Dodatkowe atrakcje:

  • mecz piłki nożnej trampkarzy UKS „Szóstki Śrem” oraz turniej Letniej Ligi Piłki Nożnej,
  • swój wokalny talent zaprezentują: Roxana Tutaj oraz Patrycja Kucharczyk
  • różne formy fitnessu
  • konkursy i dobra muzyka.

W sobotę 18 czerwca w godz. od 13.00 – do 19.00 kierujący pojazdami mogą napotkać w Śremie spore utrudnienia w ruchu. W tym czasie zostanie również zawieszona Komunikacja Miejska.

Tagi:

komentarze

  1. asia pisze:

    paranoja niegdzie nie mozna dojechac!!! poroniony pomysl z ta trasa wszystkei drogi zamkniete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun