Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Informacje policyjne » Zdarzenia drogowe

Tydzień zdarzeń drogowych w Powiecie Śremskim.

8 lipca, godz. 11:20. Na skrzyżowaniu ulic Rolnej i Gostyńskiej kierująca Fiatem Punto, mieszkanka Śremu, uderzyła w bok skręcającej w lewo rowerzystki powodując u niej złamanie miednicy. Kierująca rowerem została hospitowana w śremskim szpitalu.

8 lipca, godz. 16:15. Przy ulicy Kilińskiego mieszkaniec Bydgoszczy kierujący Oplem Astra uderzył w tył stojącego Fiata Cinquecento, z kolei fiat uderzył w kolejny pojazd tj. Opel Astra. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 200 zł.

9 lipca, godz. 16:00. W Zaworach na skrzyżowaniu dróg gruntowych kierujący quadem, nieletni mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski, skręcając w lewo nie ustąpił przejazdu kierującej Seatem Ibiza. Nieletni po opatrzeniu rany został zwolniony do domu, okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania takim pojazdem. Uznany jako sprawca kolizji drogowej odpowie za te wykroczenia przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

10 lipca, godz. 19:55. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali w Zaworach nietrzeźwego, 27-letniego mieszkańca Śremu, kierującego Volkswagenem Polo.

Informacja prasowa KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun