Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej XX

Interwencje Straży Miejskiej w okresie 20-25 lipca 2011.

1. W dniu 20 lipca przekazano do Urzędu Miejskiego informację w sprawie uszkodzonych ławek znajdujących się przy Placu 20 Października.

2. W dniu 20 lipca interweniowano na ul. Ogrodowej, gdzie grupa młodzieży przesiadywała na klatce schodowej i  tym samym zakłócając spokój mieszkańców.

3. W dniu 21 lipca Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie odnośnie dużego agresywnego psa biegającego luzem po ul. Rolnej w Nochowie. Informację o zagrożeniu przekazano do Schroniska dla Zwierząt w Gaju.

4. W dniu 21 lipca Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację o zapadającej się nawierzchni jezdni przy studzience kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania ul. Parkowej z ul. Dutkiewicza. Miejsce zabezpieczono pachołkiem. Informację przekazano do Urzędu Miejskiego.

5. W dniu 21 lipca interweniowano na ul. Wojska Polskiego, gdzie jak poinformował zgłaszający, pod balkonami spożywany był alkohol. W wyniku podjętej interwencji na miejscu zastano 3 nieletnich, nie stwierdzono śladów spożywania alkoholu. Zastałe osoby pouczono na okoliczności zdarzenia.

6. W dniu 21 lipca w wyniku zgłoszenia ujawniono napisy o obraźliwej treści umieszczone na elewacji budynku przy ul. Komorowskiego. Przeprowadzono rozmowę z właścicielem obiektu i ustalono obowiązek usunięcia napisów.

7. W dniu 22 lipca około godziny 16:05 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie odnośnie 3 osób spożywających alkohol w piwnicy bloku przy ul. Chłapowskiego 14. W wyniku podjętych działań grzywną w wysokości 100 zł każdy ukarano 3 mieszkańców Śremu.

8. W dniu 24 lipca około godziny 1:00 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację o agresywnym, bezpańskim psie biegającym luzem na ul. Komorowskiego 6. Psa przetransportowano do kojca Straży Miejskiej, a następnie o zdarzeniu poinformowano pracowników Schorniska dla Zwierząt celem odebrania psa. Pies nadal czeka na właściciela lub opiekuna w siedzibie Strazy Miejskiej.

9. W dniu 25 lipca interweniowano w Śremskim Sporcie w sprawie uszkodzonego pomostu przy przystani kajakowej nad Wartą. Od pomostu zostały odczepione liny mocujące go do brzegu. Usterka została usunięta tego samego dnia w godzinach porannych.

10.  W dniu 25 lipca interweniowano na ul. Krętej, gdzie jeden z sąsiadów zablokował swoim pojazdem wyjazd z posesji zgłaszającego. Sprawcę wykrczenia ukarano grzywną w wysokości 100 zł.

Informacja prasowa Straży Miejskiej w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun