Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Śrem » Spokojny weekend wg policji

Śremska policja uważa miniony weekend za spokojny. Niestety nadal dochodzi do prowadzenia pojazdów przez nietrzeźwych.

W sobotę od godzin porannych funkcjonariusze policji kontrolowali pojazdy na ulicach naszego powiatu. O 7:00 na ul. Wyspiańskiego policjanci zatrzymali do kontroli Kia Picanto. Jego kierowca, mieszkaniec gminy Brodnica, miał w wydychanym powietrzu 0,42 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy kategorii B.

O 20:15 do kontroli drogowej na ul. Kilińskiego zatrzymano 46-letniego rowerzystę ze Środy Wielkopolskiej. Poddany badaniu na zawartość alkoholu otrzymał wynik ponad 2,6 promila.

Natomiast w niedzielę o 6:55 funkcjonariusz drogówki na ul. Piłsudskiego zatrzymał kierującego Toyotą Corolla, mieszkańca Bydgoszczy. Miał 0,32 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W tym dniu o 14:30 śremianin zgłosił kradzież swojego motoroweru wraz z dokumentami. Stratę wycenił na 2000 zł. Po zgłoszeniu, policjanci odnaleźli nieuszkodzony pojazd w zaroślach niedaleko miejsca zamieszkania pokrzywdzonego. Natomiast w nocy policjanci interweniowali podczas awantury domowej, którą wszczęła nietrzeźwa śremianka. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i osadzili w areszcie do wytrzeźwienia.

Na podstawie informacji prasowych KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun