Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Weekend z nietrzeźwymi

Weekend dla śremskiej policji zakończył się pod znakiem pijanych kierowców i kierujących pojazdami.

15 października, godz. 7:50, w Śremie na ul. Piłsudskiego zatrzymano do kontroli 24-letniego mieszkańca gminy Śrem, kierującego Volkswagenem Golf. W wydychanym powietrzu uzyskał wynik 0,27 mg/l (tj. 0,57 promila).

16 października, godz. 2:00, w Manieczkach 32-letni kierujący Hondą uderzył w cztery zaparkowane pojazdy. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik 0,91 mg/l (tj. 1,9 promila).

16 października, godz. 2:05, w Śremie na skrzyżowaniu ulic Gostyńskiej i Rolnej doszło do kolizji. Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Śrem, kierujący Volkswagenem Golf nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Seatem. Sprawca kolizji nie posiadał uprawnień do kierowania i był nietrzeźwy (0,31 mg/l, tj. 0,65 promila).

16 października, godz. 18:30, w Śremie na ul. Piłsudskiego zatrzymano 23-letniego mieszkańca gminy Śrem kierującego motorowerem, który poruszał się całą szerokością jezdni. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dało wynik 1,26 mg/l (tj. 2,65 promila).

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun