Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Śrem » Sukcesy Ekonomika

W ostatnich dniach uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych zdobyli nagrody.

18 listopada 2011 r. w Domu Dziennikarza FOKSAL w Warszawie odbyła się VI Gala IMPULS organizowana przez NBP. Na Gali najlepsi nauczyciele zrzeszeni w Klubie Przedsiębiorczych Nauczycieli oraz uczniowie pracujący w Szkolnych Klubach Przedsiębiorczości zostali nagrodzeni za pracę w poprzednim roku szkolnym.

Wśród nagrodzonych nauczycieli znalazły się p. A. Kubiszewska oraz p. I. Taczak, opiekunki SKP działającego w śremskim ekonomiku. Klub trzeci raz z rzędu okazał się najlepszym w Wielkopolsce. Dzięki całorocznej i systematycznej pracy oraz dużemu zaangażowaniu opiekunów i uczniów w rankingu wojewódzkim zdobyliśmy najwięcej punktów.

Podczas uroczystej Gali nagrodzona została również uczennica Roksana Rydz z klasy 3TA, która otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na pracę pisemną promującą płatności bezgotówkowe, organizowanym przez NBP.

19 listopada Bartosz Adamczak z 2TA zwyciężył w konkursie ”Biznes Społecznie Odpowiedzialny – My też mamy coś do powiedzenia”, której organizatorem była grupa Impressive Event. Udział brało ponad 300 osób. „Myślę ,że jestem przykładem iż warto startować w konkursach i próbować swoich sił. Należy dążyć do założonego celu i wykonywać go jak najdokładniej (…) Dzięki konkursowi poznałem ważną ideę występującą w biznesie oraz nabrałem wiedzy, którą w przyszłości na pewno wykorzystam” – tak Bartek skomentował swoją wygraną.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun