Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Wypadkowy wtorek na drogach

Wczoraj na drogach powiatu doszło do trzech zdarzeń drogowych. Policjanci mieli pracowity poranek.

Do pierwszego zdarzenia doszło ok. godz. 7:00 na drodze Kórnik-Śrem. 28-letnia śremianka, która kierowała Chryslerem, zjechała na przeciwległy pas ruchu. W wyniku takiego manewru zderzyła się z pojazdem marki Audi, którym kierowała 27-letnia mieszkanka Gostynia. Kierujące wraz z pasażerką Audi zostały przewiezione do jednego z poznańskich szpitali. Lekarze stwierdzili u pasażerki pękniecie żeber.

Niedługo po pierwszym doszło do kolejnego wypadku. Tym razem na drodze lokalnej między Wieszczyczynem a Dobczynem mieszkanka Książa Wielkopolskiego, która prowadziła Fiata Seicento, jechała zbyt szybko na panujące na drodze warunki. Skutkiem takiej jazdy był poślizg  i uderzenie w drzewo. Kobieta nie odniosła jednak poważnych obrażeń ciała. Została ukarana stuzłotowym mandatem.

Trzecie zdarzenie miało miejsce w Grabianowie ok. 8:35. Na skrzyżowaniu dróg poznanianka kierująca BMW nie udzieliła pierwszeństwa przejazdowi kierującemu Fiatem Ducato. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 300 zł.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2011 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun