Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Główna, Wydarzenia » XX finał WOŚP

W niedzielę odbyła się letnia zadyma w środku zimy. A wszystko to dla ratowania życia wcześniaków i kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Orkiestra w Śremie zaczęła już grać w sobotę. Finał rozpoczął się w klubie Lemoniada koncertem lokalnych zespołów. Zagrali KIWI, Second Chance i Rejestr Świrów. Wolontariusze w Śremie pojawili się na ulicach już od 8:30. Zbierali pieniądze w wielu zakątkach miasta. O 15:00 ruszył I Bieg Policz się z cukrzycą. Godzinę później wystartowała zadyma na boisku Gimnazjum nr 1. Śremscy strażacy zorganizowali pokaz ratownictwa drogowego, zaprezentowali swój sprzęt.

Na scenie odbywały się koncerty Camping Hill, Dret oraz Jim Band oraz pokazy sztuk walki. Po 20:00 ruszyło światełko do nieba. Tuż przed nim wiadomo było, że zebrano już 32 tysiące złotych.

[nggallery id=188]

2 komentarze

  1. sremiak.. pisze:

    co roku istne pastwisko dla brudow na tym wośp…jim band cos innego chociaz pokazal…

  2. Mariusz'76 pisze:

    Z roku na rok coraz większy syf. Jakieś 15 lat temu grały u nas na WOŚPie takie zespoły jak Acid Drinkers, Non Iron, Quo Vadis, Sweet Noise. A teraz? Ludzie zróbcie coś, bo niedługo nikt nie będzie na takie badziewie przychodzić.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun