Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Weekendowe interwencje

Kradzieże w marketach,  zdarzenia drogowe oraz drobne interwencje domowe i publiczne. Tak wyglądał weekend dla śremskich policjantów.

Krótkotrwałe użycie pojazdu.

W nocy z piątku na sobotę nieznany sprawca dostał się do Volkswagena Passata, który stał na parkingu przy Alei Solidarności. Spowodował kolizję z trzema autami na tym parkingu, a następnie porzucił pojazd. Policja poszukuje sprawcy.

Kradzieże w marketach.

3 lutego ok. 18:00  mieszkaniec Gostynia dokonał kradzieży towaru w jednym ze śremskich marketów na kwotę 12,98 zł. Został ukarany 300-złotowym mandatem. Natomiast w niedzielę ok. 16:00 13-latek ukradł płyty DVD wartości 9,99 zł. Tą sprawą zajmą się policjanci zespołu ds. nieletnich.

Zdarzenie drogowe.

Mieszkanka Nowego Miasta kierująca Volkswagenem Passatem w niedzielę nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w barierki w Mechlinie. Kobieta była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Kradzież paliwa.

Policja poszukuje również sprawcy kradzieży paliwa, którą dokonano 4 lutego ok. 18:20. Przyjechał on na stację paliw skuterem koloru wiśniowego, zatankował 26 litrów benzyny wartości 147 zł do baniaka, a następnie odjechał.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun