Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Zakłócanie spokoju i ciszy nocnej

W weekend policjanci interweniowali w związku z zakłócaniem spokoju, porządku i spoczynku nocnego. Nałożono 14 mandatów karnych.

Ostatni weekend tegorocznego karnawału był bardzo głośny w mieście. Policjanci interweniowali w związku z zakłócaniem spokoju i łamaniem ciszy nocnej.

W piątek o 20:30 wewnątrz niezamieszkałego domu przebywająca w nim młodzież zakłócała spokój i porządek. Przybyli policjanci zastali pięciu młodych osób, które spożywały alkohol i głośno się zachowują. Policjanci nałożyli trzy mandaty karne, a dwie nietrzeźwe 16-latki przekazano rodzicom.

W niedzielę ok. 22:45 policja została powiadomiono o zakłócaniu spoczynku nocnego w jednym z mieszkań w Śremie, gdzie odbywała się prywatka. Funkcjonariusze udali się na miejsce i nałożyli 11 mandatów karnych.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

8 komentarze

 1. type3k pisze:

  by się za uczciwą pracę wzięli…

 2. TakiJeden pisze:

  Po raz kolejny możemy pogratulować Policji, która zamiast zająć się poważnymi sprawami, ukarała mandatami ‘groźnych’, głośnych imprezowiczów. Oby tak dalej Funkcjonariusze!

 3. Ruudy pisze:

  Po raz kolejny możemy pogratulować Policji, która zamiast zająć się poważnymi sprawami, ukarała mandatami ‘groźnych’, głośnych imprezowiczów. Oby tak dalej Funkcjonariusze!

 4. Max Typ pisze:

  11 mandatów karnych za jedną imprezę? Mandat dostaje właściciel/organizator…

 5. Michuu pisze:

  no cóż, trzeba łatać dziurę budżetową !

 6. gosc123 pisze:

  Policja , policja nam dokucza !!

 7. v pisze:

  to teraz nawet przed 22 nie można siębawić ?? „W piątek o 20:30 wewnątrz…” dno…

 8. Gośka pisze:

  Ludzie którym dzisiaj przeszkadza głośna prywatka zapomnieli ,że kiedyś byli młodzi.Zapomnieli ,że ich dzieci też dorosną i będą imprezować .Pozwólcie młodym się bawić -wystarczy tylko się dogadać.(oczywiście bez chamówy) Gdzie ma się ta nasza młodzież bawić jak nie w domu.Kiedyś mogliśmy szaleć do rana i jakoś nikomu nie przeszkadzało .Szkoda tylko ,że policja daje się podpuszczać ludziom którzy zazdroszczą młodym radości.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun